Α’ ΤΟΠΙΚΗ: Το πρόγραμμα των πέντε αγωνιστικών

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Μεσσηνίας το πρόγραμμα των πέντε πρώτων αγωνιστικών για την Α’ Τοπική Μεσσηνίας.

Αναλυτικά:

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 30/09/17 16:30
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 30/09/17 19:30
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 01/10/17 16:30
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή 01/10/17 16:30
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:30
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 01/10/17 16:30
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Κυριακή 01/10/17 16:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 01/10/17 16:30

Ρεπό:

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο 07/10/17 16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 07/10/17 16:30
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 16:30
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 08/10/17 16:30
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 08/10/17 16:30
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 08/10/17 16:30
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 08/10/17 16:30

Ρεπό:

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 14/10/17 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ Σάββατο 14/10/17 16:30
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 14/10/17 18:30
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 15/10/17 15:30
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 15/10/17 15:30
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Κυριακή 15/10/17 15:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 15/10/17 15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 15/10/17 15:30

Ρεπό:

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ Σάββατο 21/10/17 15:30
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 15:30
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 21/10/17 15:30
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 15:30
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή 22/10/17 15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 22/10/17 15:30
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 22/10/17 15:30
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 22/10/17 15:30

Ρεπό:

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 28/10/17 15:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 28/10/17 15:30
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 28/10/17 15:30
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 29/10/17 15:00
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Κυριακή 29/10/17 15:00
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 29/10/17 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 29/10/17 15:00

Ρεπό: