ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της β’ φάσης

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Μεσσηνίας το πρόγραμμα της β’ φάσης για το Κύπελλο Μεσσηνίας.

Αναλυτικά:

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο 02/09/17 18:00
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 02/09/17 18:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 02/09/17 18:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 02/09/17 18:00
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 02/09/17 18:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 02/09/17 18:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 03/09/17 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 03/09/17 18:00
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 03/09/17 18:00
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 03/09/17 18:00
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 03/09/17 18:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 03/09/17 18:00
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 03/09/17 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 03/09/17 18:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 03/09/17 18:00
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 03/09/17 18:00

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 09/09/17 17:15
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 09/09/17 17:15
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 09/09/17 17:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 09/09/17 17:15
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 09/09/17 19:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/09/17 17:15
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 10/09/17 17:15
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 10/09/17 17:15
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Κυριακή 10/09/17 17:15
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Κυριακή 10/09/17 17:15
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 10/09/17 17:15
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 10/09/17 17:15
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 10/09/17 17:15
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 10/09/17 17:15
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 10/09/17 17:15
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 10/09/17 17:15