ΚΑΛΑΜΑΤΑ BC: Εντός έδρας πρεμιέρα. Όλο το πρόγραμμα

[pro_ad_display_adzone id=97871]

Εντός έδρας, κόντρα στον Κεραυνό Αιγίου ξεκινά το ταξίδι της νεοφώτιστης Καλαμάτας B.C. στο πρωτάθλημα της Γ’ εθνικής.

Η Μεσσηνιακή ομάδα θα υποδεχτεί στις 9 Οκτωβρίου στην Τέντα τον Κεραυνό Αιγίου, ενώ η πρώτη έξοδος είναι με τον Πορφύρα. Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρώτου γύρου στον 1ο όμιλο της Γ’ εθνικής, όπως προέκυψε από τη σημερινή κλήρωση έχει ως εξής:

Γ’ εθνική 1ος όμιλος

1η Αγωνιστική  (9/10/16)
Δάφνη Δαφνίου – Αρης Πετρούπολης
Καλαμάτα B.C. – Κεραυνός Αιγίου
Γλαύκος – Πορφύρας
Ακράτα – Αχαγιά 82
Ερμιόνη – Αγία Παρασκευή
Ικαρος Ν. Σμύρνης – Ικαρος-Καλλιθέας
Ενωση Ιλίου -Πεύκη
Ρεπό: ΚΑΟ Κορίνθου

2η Αγωνιστική (16/10/16)
Αρης Πετρούπολης – ΚΑΟ Κορίνθου
Κεραυνός Αιγίου – Δάφνη Δαφνίου
Πορφύρας – Καλαμάτα B.C.
Αχαγιά 82 -Γλαύκος
Αγία Παρασκευή – Ακράτα
Ικαρος-Καλλιθέας – Ερμιόνη
Πεύκη – Ικαρος Ν. Σμύρνης
Ρεπό: Ενωση Ιλίου

3η Αγωνιστική (23/10/16)
ΚΑΟ Κορίνθου – Κεραυνός Αιγίου
Δάφνη Δαφνίου -Πορφύρας
Καλαμάτα B.C. – Αχαγιά 82
Γλαύκος – Αγία Παρασκευή
Ακράτα – Ικαρος-Καλλιθέας
Ερμιόνη – Πεύκη
Ικαρος Ν. Σμύρνης – Ενωση Ιλίου
Ρεπό: Αρης Πετρούπολης

4η Αγωνιστική (30/10/16)
Πορφύρας – ΚΑΟ Κορίνθου
Αχαγιά 82 – Δάφνη Δαφνίου
Αγία Παρασκευή – Καλαμάτα B.C.
Ικαρος Καλλιθέας – Γλαύκος
Πεύκη – Ακράτα
Ενωση Ιλίου -Ερμιόνη
Κεραυνός Αιγίου – Αρης Πετρούπολης
Ρεπό: Ικαρος Ν. Σμύρνης

5η Αγωνιστική (6/11/16)
ΚΑΟ Κορίνθου – Αχαγιά 82
Δάφνη Δαφνίου – Αγία Παρασκευή
Καλαμάτα B.C. – Ικαρος-Καλλιθέας
Γλαύκος – Πεύκη
Ακράτα – Ενωση Ιλίου
Ερμιόνη – Ικαρος Ν. Σμύρνης
Αρης Πετρούπολης – Πορφύρας
Ρεπό: Κεραυνός Αιγίου

6η Αγωνιστική (13/11/16)
Αγία Παρασκευή – ΚΑΟ Κορίνθου
Ικαρος Καλλιθέας – Δάφνη Δαφνίου
Πεύκη – Καλαμάτα B.C.
Ενωση Ιλίου – Γλαύκος
Ικαρος Ν. Σμύρνης – Ακράτα
Αχαγιά 82 – Αρης Πετρούπολης
Πορφύρας – Κεραυνός Αιγίου
Ρεπό: Ερμιόνη

7η Αγωνιστική (20/11/16)
ΚΑΟ Κορίνθου – Ικαρος-Καλλιθέας
Δάφνη Δαφνίου – Πεύκη
Καλαμάτα B.C. – Ενωση Ιλίου
Γλαύκος – Ικαρος Ν. Σμύρνης
Ακράτας – Ερμιόνη
Αρης Πετρούπολης – Αγία Παρασκευή
Κεραυνός Αιγίου – Αχαγιά 82
Ρεπό: Πορφύρας

8η Αγωνιστική (27/11/16)
Πεύκης – ΚΑΟ Κορίνθου
Ενωση Ιλίου – Δάφνη Δαφνίου
Ικαρος Ν. Σμύρνης – Καλαμάτα B.C.
Ερμιόνης – Γλαύκος
Ικαρος Καλλιθέας – Αρης Πετρούπολης
Αγία Παρασκευή – Κεραυνός Αιγίου
Αχαγιά 82 – Πορφύρας
Ρεπό: Ακράτα

9η Αγωνιστική (4/12/16)
ΚΑΟ Κορίνθου – Ενωση Ιλίου
Δάφνη Δαφνίου – Ικαρος Ν. Σμύρνης
Καλαμάτα B.C. – Ερμιόνη
Γλαύκος – Ακράτα
Αρης Πετρούπολης – Πεύκη
Κεραυνός Αιγίου – Ικαρος -Καλλιθέας
Πορφύρας – Αγία Παρασκευή
Ρεπό: Αχαγιά 82

10η Αγωνιστική (11/12/16)
Ικαρος Ν. Σμύρνης – ΚΑΟ Κορίνθου
Ερμιόνη – Δάφνη Δαφνίου
Ακράτα – Καλαμάτα B.C.
Ενωση Ιλίου – Αρης Πετρούπολης
Πεύκη – Κεραυνός Αιγίου
Ικαρος Καλλιθέας – Πορφύρας
Αγία Παρασκευή – Αχαγιά 82
Ρεπό: ΑΟ Γλαύκος

11η Αγωνιστική (18/12/16)
ΚΑΟ Κορίνθου – Ερμιόνη
Δάφνη Δαφνίου – Ακράτα
Καλαμάτα B.C. – Γλαύκος
Αρης Πετρούπολης – Ικαρος Ν. Σμύρνης
Κεραυνός Αιγίου –  Ενωση Ιλίου
Πορφύρας – Πεύκη
Αχαγιά 82 – Ικαρος Καλλιθέας
Ρεπό: Αγία Παρασκευή

12η Αγωνιστική (8/1/17)
Ακράτα – ΚΑΟ Κορίνθου
Γλαύκος – Δάφνη Δαφνίου
Ερμιόνη – Αρης Πετρούπολης
Ικαρος Ν. Σμύρνης – Κεραυνός Αιγίου
Ενωση Ιλίου – Πορφύρας
Πεύκη – Αχαγιά 82
Ικαρος Καλλιθέας – Αγία Παρασκευή
Ρεπό: Καλαμάτα B.C.

13η Αγωνιστική (15/1/17)
ΚΑΟ Κορίνθου – Γλαύκος
Δάφνη Δαφνίου – Καλαμάτα B.C.
Αρης Πετρούπολης – Ακράτα
Κεραυνός Αιγίου – Ερμιόνη
Πορφύρας – Ικαρος Ν. Σμύρνης
Αχαγιά 82 – Ενωση Ιλίου
Αγία Παρασκευή – ΑΟ Πεύκης
Ρεπό: Ικαρος Καλλιθέας

14η Αγωνιστική (22/1/17)
Καλαμάτα B.C. – ΚΑΟ Κορίνθου
Γλαύκος – Αρης Πετρούπολης
Ακράτα – Κεραυνός Αιγίου
Ερμιόνη – Πορφύρας
Ικαρος Ν. Σμύρνης – Αχαγιά 82
Ενωση Ιλίου – Αγία Παρασκευή
Πεύκη – Ικαρος Καλλιθέας
Ρεπό: Δάφνη Δαφνίου

15η Αγωνιστική  (29/1/17)
ΚΑΟ Κορίνθου – Δάφνη Δαφνίου
Αρης Πετρούπολης – Καλαμάτα B.C.
Κεραυνός Αιγίου – Γλαύκος
Πορφύρας – Ακράτα
Αχαγιά 82 – Ερμιόνη
Αγία Παρασκευή – Ικαρος Ν. Σμύρνης
Ικαρος Καλλιθέας – Ενωση Ιλίου
Ρεπό: ΑΟ Πεύκης