ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ 3-1: Δίκαιη νίκη για τους γηπεδούχους

Με 3-1 επικράτησε ο ΠΑΟ Καλού Νερού του Αστέρα Αρφαρών, σε ένα παιχνίδι ανάμεσα σε δύο ομάδες που έχουν στόχο να πρωταγωνιστήσουν στον 1ο όμιλο της Β Τοπικής Κατηγορίας. Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 46΄ο Ανδρεόπουλος για να ισοφαρίσει ο Αστέρας Αρφαρών με το Γιαννακούντζο στο 62ο λεπτό. Οι γηπεδούχοι ανέκτησαν το προβάδισμα ένα λεπτό αργότερα με γκολ του Κώτσου, για να γίνει το 3-1 στο 78΄από το Μητρόπουλο.

ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ: Σταυρόπουλος, Κουτσούλης, Βλάμης Γ., Μιχαλακόπουλος, Κορμπής, Κώτσος(87΄Μαρίνης), Ανδρεόπουλος, Κορακοβούνης, Παναγούλιας, Δεμπεγιώτης, Μητρόπουλος(85΄Βλάμης Α.)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ: Νικολόπουλος, Ισούφι(83΄Γιαννακόπουλος Γ.), Μπούρης, Λυμπερόπουλος, Γιαννακούντζος, Μαρκόπουλος, Μπούρας, Αναζίκος(78΄Ντέλιου), Σακκάς(73΄Παναγιωτόπουλος), Βανικιώτης(54΄Γιαννακόπουλος Γ.)