Τετάρτη , 17 Οκτώβριος 2018

ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΕ ΛΟΓΓΑΣ 2-6. Εύκολο πέρασμα από το Π. Μπαχράμης

Χωρίς να αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα η ΑΕ Λογγάς νίκησε με 6-2 τον ΑΣ Φυτειάς στο γήπεδο Π. Μπαχράμης.

Στο 6′ ο Ε. Κυριόπουλος έκανε το 0-1 αλλά στο 31′ ο Δ. Σταυρινός ισοφάρισε σε 1-1.

Στο 37′ ο Τραγομαλάς έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του σε 1-2 όπου ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο 52′ ο Χαραλαμπόπουλος ισοφάρισε σε 2-2 αλλά στο 62′ ο Τραγομαλάς έγραψε το 2-3.

Δύο λεπτά αργότερα ο Γελαδάς σημείωσε το 2-4 και στο 70′ ο Κουτσαντώνης ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 2-5.

Στο 82′ ο Π. Κυριόπουλος έγραψε το τελικό αποτέλεσμα (2-6).

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Γιαννόπουλος, με βοηθούς τους Κομπιλίρη και Βοσνάκη.

ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ: Κουραμπάς, Παπαδέας (50′ Σώκαλης), Χριστόπουλος, Σπύρος, Β. Σταυρινός, Σακκάς, Παπαδόπουλος (75′ Φραγκάκος), Αντωναίος, Γεωργακόπουλος, Χαραλαμπόπουλος, Χαϊκος (57′ Αναστασόπουλος).

ΑΕ ΛΟΓΓΑΣ: Κοτσίρης, Τομαράς, Κουτσαντώνης, Δρακοπαναγιωτάκης, Κοσμάς, Κορακάκης (72′ Καραμπέτσος), Βάγιας, Ε. Κυριόπουλος, Π. Κυριόπουλος, Τραγομαλάς, Γελαδάς (72′ Ηλιόπουλος).

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ Α’ ΚΑΙ Β’ ΟΜΙΛΟ

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής, σε …

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΥ – ΑΟ ΛΑΙΪΚΩΝ 3-0. Με το δεξί….

Πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής, την προηγούμενη αγωνιστική είχε πάρει το ματς στα …

error: Content is protected !!