Τετάρτη , 19 Δεκέμβριος 2018

ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: Οι διαιτητές σε Α’ Τοπική, Β’ Τοπική, Προπαιδικό. Ο Μπλάνας στο Ολυμπιακός – Ασπρόχωμα

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου, σε όλους τους αγώνες που διοργανώνει η ΕΠΣ Μεσσηνίας, έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(27η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ    Σάββατο              28/04/18             17:00               ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
  2. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ          Σάββατο              28/04/18               17:00     ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
  3. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ»               Σάββατο              28/04/18             17:00     ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
  4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ              Σάββατο              28/04/18               17:00     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
  5. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ         Κυριακή               29/04/18               17:00     ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
  6. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ          Κυριακή               29/04/18               17:00     ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
  7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ»         Κυριακή               29/04/18             17:00     ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
  8. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ    Κυριακή               29/04/18               17:00     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

(25η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ»         Σάββατο               28/04/18             17:00     ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
  2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΒΑΛΥΡΑΣ              Σάββατο              28/04/18               17:00     ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
  3. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ       Σάββατο              28/04/18               17:00     ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
  4. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΡΙΟΣ    Σάββατο              28/04/18             17:00               ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.
  5. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ»               Κυριακή               29/04/18             17:00     ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
  6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ           Κυριακή               29/04/18               17:00     ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

(25η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ               Σάββατο              28/04/18             17:00     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
  2. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Σάββατο              28/04/18               17:00     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν.
  3. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ»         Κυριακή               29/04/18             11:00     ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΚΑΜΑΙ Α.
  4. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή               29/04/18             17:00               ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
  5. ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ «ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ» Κυριακή               29/04/18             17:00     ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.

14ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ

(4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ»         Δευτέρα               30/04/18             17:00     ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν.
  2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ           Δευτέρα               30/04/18               18:00     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  3. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ    Δευτέρα               30/04/18             18:00     ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
  4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ           Δευτέρα               30/04/18               18:00     ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α.
  5. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Δευτέρα               30/04/18             18:00     ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.
  6. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ»         Δευτέρα               30/04/18             18:30     ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.

3η αγωνιστική

  1. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ         Τετάρτη               02/05/18               17:30     ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

(9η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Σάββατο               28/04/18             10:00     ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.
  2. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ               Σάββατο              28/04/18             12:00     ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

(9η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Σάββατο               28/04/18             10:00     ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
  2. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ          Σάββατο              28/04/18               11:00     ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
  3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Κυριακή               29/04/18             10:00     ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

(9η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ»         Σάββατο               28/04/18             10:00     ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
  2. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ»         Σάββατο               28/04/18             12:00     ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ

(9η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΠΥΛΟΥ  Σάββατο              28/04/18               10:00     ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
  2. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ          Σάββατο              28/04/18               10:00     ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
  3. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ          Σάββατο              28/04/18               10:00     ΚΑΥΚΑΣ Α.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

(4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. DADDY COOL – ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα               30/04/18             19:00     ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.
  2. ΤΖΩΝΑΚΟΣ – ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Δευτέρα               30/04/18             21:00     ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
  3. 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ – ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Τετάρτη               02/05/18             18:30     ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
  4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ – ΚΤΕΛ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Τετάρτη               02/05/18               20:30     ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Δείτε ακόμα...

Ο Ψηλοπαναγιώτης στο Καλαμάτα – Μάνη

Ο Κώστας Ψηλοπαναγιώτης θα διευθύνει την αναμέτρηση Καλαμάτα – Μάνη για τον επαναληπτικό του Κυπέλλου …

Ο Ηλίας Αλεξέας σφυρίζει τον επαναληπτικό Απόλλωνας – Πύλος

Ο Ηλίας Αλεξέας ορίστηκε να διευθύνει τον επαναληπτικό αγώνα Απόλλωνας – Τσικλητήρας Πύλου που θα …

error: Content is protected !!