Δευτέρα , 24 Σεπτέμβριος 2018

Οι έδρες και το πλήρες πρόγραμμα της ημιτελικής φάσης των Πανελλήνιων Πρωταθλημάτων Παμπαίδων – Παγκορασίδων

Δείτε το πλήρες πρόγραμμα και τα γήπεδα διεξαγωγής όλων των ομίλων της ημιτελικής φάσης των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Παμπαίδων – Παγκορασίδων.
Το πρόγραμμα της ημιτελικής φάσης του Πανελλήνιου Παγκορασίδων
Α’ όμιλος (Νεάπολη Λάρισας)
1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης – Γαία Δράμας
20.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Ναύαρχος Βότσης
2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Ιουνίου
16.30: Γαία Δράμας – Ναύαρχος Βότσης
19.00: ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου
13.00: Ναύαρχος Βότσης – ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης
15.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Γαία Δράμας
Β’ όμιλος (Κλειστό Γιαννιτσών)
1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: Άρης – Ηρακλής Ιωαννίνων
20.00: ΑΟΠ Μίλωνας – ΑΟ Σουφλαρίων
2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Ιουνίου
17.00: Ηρακλής Ιωαννίνων – ΑΟ Σουφλαρίων
19.00: Άρης – ΑΟΠ Μίλωνας
3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου
13.00: ΑΟ Σουφλαρίων – Άρης
15.00: ΑΟΠ Μίλωνας – Ηρακλής Ιωαννίνων
Γ’ όμιλος (Κλειστό Μελίνα Μερκούρη Ρέντη)
1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου
14.00: Ολυμπιακός – ΑΕΚ
16.00: Σπαρτιατικός – Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας
2η αγωνιστική  – Σάββατο 30 Ιουνίου
13.00: Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας – ΑΕΚ
15.00: Σπαρτιατικός – Ολυμπιακός
3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου
13.00: ΑΕΚ – Σπαρτιατικός
17.00: Ολυμπιακός – Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας

*Ο πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας θα αναδειχθεί την Πέμπτη 28/6 στις 12.00 στο Μελίνα Μερκούρη μεταξύ των ομάδων ΑΣ Νηρέας – ΑΣΕ Νεωρίου.

Δ’ όμιλος (Κλειστό Περιστερίου/Δημοτικό Γυμναστήριο Κηφισιάς «Ζηρίνειο»)
1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου (Κλειστό Περιστερίου)
17.00: ΝΟ Ποσειδών Καλαμάτας – ΑΣ Περιστέρι
19.00: Ηρακλής Κηφισιάς – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Ιουνίου (Ζηρίνειο)
15.00: ΝΟ Ποσειδών Καλαμάτας – Ηρακλής Κηφισιάς
17.30: ΑΣ Περιστέρι – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου (Ζηρίνειο)
14.30: ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Νο Ποσειδών Καλαμάτας
17.00: Ηρακλής Κηφισιάς – ΑΣ Περιστέρι
Το πρόγραμμα της ημιτελικής φάσης του Πανελλήνιου Παμπαίδων
Α’ όμιλος (Κλειστό Ν. Σαμαράς – Ορεστιάδα)
1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου
19.00: ΓΣ Αντίκυρα – ΓΣ Άνω Πόλη Άρτας
21.00: ΑΟ Ορεστιάδας – ΠΟ Μουδανιών
2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Ιουνίου
17.00: ΓΣ Άνω Πόλη Άρτας – ΠΟ Μουδανιών
19.00: ΓΣ Αντίκυρα – ΑΟ Ορεστιάδας
3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου
11.00: ΠΟ Μουδανιών – ΓΣ Αντίκυρα
13.00: ΑΟ Ορεστιάδας – ΓΣ Άνω Πόλη Άρτας
Β’ όμιλος (Κλειστό Αμπελοκήπων – Ι. Λεμονίδης)
1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: ΑΣ Ελπίς – ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων
Ρεπό ο ΑΟ Πρέβεζας
2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Ιουνίου
15.00: ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων – ΑΟ Πρέβεζας
Ρεπό ο ΑΣ Ελπίς
3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου
12.00: ΑΟ Πρέβεζας – ΑΣ Ελπίς
Ρεπό ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων
Γ’ όμιλος (Κλειστό Nέας Ερυθραίας Στ. Καλαϊτζής)
1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου
13.15: ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης – Πανερυθραϊκός
Ρεπό η ΑΕ Αρμενίων

2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Ιουνίου
ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης – ΑΕ Αρμενίων
Ρεπό η ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης
3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου
ΑΕ Αρμενίων – ΑΣ Πανερυθραϊκός
Ρεπό η ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης
Δ’ όμιλος (Κλειστό Μελίνα Μερκούρη Ρέντη)
1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: Παναθηναϊκός – Καλαμάτα 80
20.00: ΣΦΠ Χανίων – Ολυμπιακός
2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Ιουνίου
17.00: ΣΦΠ Χανίων – Παναθηναϊκός
19.00: Ολυμπιακός – Καλαμάτα 80
3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου
15.00: Καλαμάτα 80 – ΣΦΠ Χανίων
19.00: Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Πηγή: volleyball.gr

Δείτε ακόμα...

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Κυκλοφόρησαν οι κάρτες διαρκείας

Το Δ.Σ. του Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ανακοινώνει την κυκλοφορία των φετινών καρτών διαρκείας για την …

ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Ξεκίνησε προετοιμασία η γυναικεία ομάδα

Έναρξη προετοιμασίας είχαμε χθες και για την ομάδα γυναικών του τμήματος βόλεϊ του Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑ …

error: Content is protected !!