Τετάρτη , 19 Δεκέμβριος 2018

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα της νέας σεζόν και στους δύο ομίλους

Αναλυτικά, το πλήρες πρόγραμμα της νέας σεζόν για το Πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής, σε Α’ και Β’ όμιλο έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μεσσηνιακός – Αμφεια

Ατρόμητος Πλατύ – Βαλύρα

Θύελλα Μερόπης – ΑΠΣ Αρις

Παναθηναϊκός Καλ. – Κοπανάκι

Αίας – Αρφαρά

Α.Ο. Πατίστα – Α.Ε. Γαργαλιάνων

Ρεπό: Νέος Αρις

2η αγωνιστική

Νέος Αρις – Μεσσηνιακός

Αμφεια – Ατρόμητος Πλατύ

Βαλύρα – Παναθηναϊκός Καλ.

ΑΠΣ Αρις – Αίας

Κοπανάκι – Α.Ο. Πατίστα

Αρφαρά – Α.Ε. Γαργαλιάνων

Ρεπό: Θύελλα Μερόπης

3η αγωνιστική

Μεσσηνιακός – Ατρόμητος Πλατύ

Θύελλα Μερόπης – Νέος Αρις

Παναθηναϊκός Καλ. – Αμφεια

Α.Ο. Πατίστα – Βαλύρα

Α.Ε. Γαργαλιάνων – ΑΠΣ Αρις

Αρφαρά – Κοπανάκι

Ρεπό: Αίας

4η αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης – Μεσσηνιακός

Ατρόμητος Πλατύ – Παναθηναϊκός Καλ.

Νέος Αρις – Αίας

Αμφεια – Α.Ο. Πατίστα

Βαλύρα – Αρφαρά

ΑΠΣ Αρις – Κοπανάκι

Ρεπό: Α.Ε. Γαργαλιάνων

5η αγωνιστική

Μεσσηνιακός – Παναθηναϊκός Καλ.

Αίας – Θύελλα Μερόπης

Α.Ο. Πατίστα – Ατρόμητος Πλατύ

Α.Ε. Γαργαλιάνων – Νέος Αρις

Αρφαρά – Αμφεια

ΑΠΣ Αρις – Βαλύρα

Ρεπό: Κοπανάκι

6η αγωνιστική

Αίας – Μεσσηνιακός

Παναθηναϊκός Καλ. – Α.Ο. Πατίστα

Θύελλα Μερόπης – Α.Ε. Γαργαλιάνων

Ατρόμητος Πλατύ – Αρφαρά

Νέος Αρις – Κοπανάκι

Αμφεια – ΑΠΣ Αρις

Ρεπό: Βαλύρα

7η αγωνιστική

Μεσσηνιακός – Α.Ο. Πατίστα

Α.Ε. Γαργαλιάνων – Αίας

Αρφαρά – Παναθηναϊκός Καλ.

Κοπανάκι – Θύελλα Μερόπης

ΑΠΣ Αρις – Ατρόμητος Πλατύ

Βαλύρα – Νέος Αρις

Ρεπό: Αμφεια

8η αγωνιστική

Α.Ε. Γαργαλιάνων – Μεσσηνιακός

Α.Ο. Πατίστα – Αρφαρά

Αίας – Κοπανάκι

Παναθηναϊκός Καλ. – ΑΠΣ Αρις

Θύελλα Μερόπης – Βαλύρα

Νέος Αρις – Αμφεια

Ρεπό: Ατρόμηρος Πλατύ

9η αγωνιστική

Μεσσηνιακός – Αρφαρά

Κοπανάκι – Α.Ε. Γαργαλιάνων

ΑΠΣ Αρις – Α.Ο. Πατίστα

Βαλύρα – Αίας

Αμφεια – Θύελλα Μερόπης

Ατρόμητος Πλατύ – Νέος Αρις

Ρεπό: Παναθηναϊκός Καλ.

10η αγωνιστική

Κοπανάκι – Μεσσηνιακός

Αρφαρά – ΑΠΣ Αρις

Α.Ε. Γαργαλιάνων – Βαλύρα

Αίας – Αμφεια

Παναθηναϊκός Καλ. – Νέος Αρις

Θύελλα Μερόπης – Ατρόμητος Πλατύ

Ρεπό: Α.Ο. Πατίστα

11η αγωνιστική

Μεσσηνιακός – ΑΠΣ Αρις

Βαλύρα – Κοπανάκι

Αμφεια – Α.Ε. Γαργαλιάνων

Νέος Αρις – Α.Ο. Πατίστα

Ατρόμητος Πλατύ – Αίας

Παναθηναϊκός Καλ. – Θύελλα Μερόπης

Ρεπό: Αρφαρά

12η αγωνιστική

Βαλύρα – Μεσσηνιακός

Κοπανάκι – Αμφεια

Αρφαρά – Νέος Αρις

Α.Ε. Γαργαλιάνων – Ατρόμητος Πλατύ

Α.Ο. Πατίστα – Θύελλα Μερόπης

Αίας – Παναθηναϊκός Καλ.

Ρεπό: ΑΠΣ Αρις

13η αγωνιστική

Αμφεια – Βαλύρα

Νέος Αρις – ΑΠΣ Αρις

Ατρόμητος Πλατύ – Κοπανάκι

Θύελλα Μερόπης – Αρφαρά

Παναθηναϊκός Καλ. – Α.Ε. Γαργαλιάνων

Α.Ο. Πατίστα – Αίας

Ρεπό: Μεσσηνιακός

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κεραυνός – Πανιώνιος

Δαναός – Λογγά

Καλλιθέα – ΑΕΚ Καλαμάτας

Εθνικός Καλαμάτας – Ακαδημία Πάμισος

Δόξα – Πράσινα Πουλιά

Λέικα – Βλαχόπουλο

Ρεπό: Νέδουσα – Ρεπό

2η αγωνιστική

Νέδουσα – Κεραυνός

Πανιώνιος – Δαναός

Λογγά – Εθνικός Καλαμάτας

ΑΕΚ Καλαμάτας – Δόξα

Ακαδημία Πάμισος – Λέικα

Πράσινα Πουλιά – Βλαχόπουλο

Ρεπό: Καλλιθέα

3η αγωνιστική

Κεραυνός – Δαναός

Καλλιθέα – Νέδουσα

Εθνικός Καλαμάτας – Πανιώνιος

Λέικα – Λογγά

Βλαχόπουλο – ΑΕΚ Καλαμάτας

Πράσινα Πουλιά – Ακαδημία Πάμισος

Ρεπό: Δόξα

4η αγωνιστική

Καλλιθέα – Κεραυνός

Δαναός – Εθνικός Καλαμάτας

Νέδουσα – Δόξα

Πανιώνιος – Λέικα

Λογγά – Πράσινα Πουλιά

ΑΕΚ Καλαμάτας – Ακαδημία Πάμισος

Ρεπό: Βλαχόπουλο

5η αγωνιστική

Κεραυνός – Εθνικός Καλαμάτας

Δόξα – Καλλιθέα

Λέικα – Δαναός

Βλαχόπουλο – Νέδουσα

Πράσινα Πουλιά – Πανιώνιος

ΑΕΚ Καλαμάτας – Λογγά

Ρεπό: Ακαδημία Πάμισος

6η αγωνιστική

Δόξα – Κεραυνός

Εθνικός Καλαμάτας – Λέικα

Καλλιθέα – Βλαχόπουλο

Δαναός – Πράσινα Πουλιά

Νέδουσα – Ακαδημία Πάμισος

Πανιώνιος – ΑΕΚ Καλαμάτας

Ρεπό: Λογγά

7η αγωνιστική

Κεραυνός – Λέικα

Βλαχόπουλο – Δόξα

Πράσινα Πουλιά – Εθνικός Καλαμάτας

Ακαδημία Πάμισος – Καλλιθέα

ΑΕΚ Καλαμάτας – Δαναός

Λογγά – Νέδουσα

Ρεπό: Πανιώνιος

8η αγωνιστική

Βλαχόπουλο – Κεραυνός

Λέικα – Πράσινα Πουλιά

Δόξα – Ακαδημία Πάμισος

Εθνικός Καλαμάτας – ΑΕΚ Καλαμάτας

Καλλιθέα – Λογγά

Νέδουσα – Πανιώνιος

Ρεπό: Δαναός

9η αγωνιστική

Κεραυνός – Πράσινα Πουλιά

Ακαδημία Πάμισος – Βλαχόπουλο

ΑΕΚ Καλαμάτας – Λέικα

Λογγά – Δόξα

Πανιώνιος – Καλλιθέα

Δαναός – Νέδουσα

Ρεπό: Εθνικός Καλαμάτας

10η αγωνιστική

Ακαδημία Πάμισος – Κεραυνός

Πράσινα Πουλιά – ΑΕΚ Καλαμάτας

Βλαχόπουλο – Λογγά

Δόξα – Πανιώνιος

Εθνικός Καλαμάτας – Νέδουσα

Καλλιθέα – Δαναός

Ρεπό: Λέικα

11η αγωνιστική

Κεραυνός – ΑΕΚ Καλαμάτας

Λογγά – Ακαδημία Πάμισος

Πανιώνιος – Βλαχόπουλο

Νέδουσα – Λέικα

Δαναός – Δόξα

Εθνικός Καλαμάτας – Καλλιθέα

Ρεπό: Πράσινα Πουλιά

12η αγωνιστική

Λογγά – Κεραυνός

Ακαδημία Πάμισος – Πανιώνιος

Πράσινα Πουλιά – Νέδουσα

Βλαχόπουλο – Δαναός

Λέικα – Καλλιθέα

Δόξα – Εθνικός Καλαμάτας

Ρεπό: ΑΕΚ Καλαμάτας

13η αγωνιστική

Πανιώνιος – Λογγά

Νέδουσα – ΑΕΚ Καλαμάτας

Δαναός – Ακαδημία Πάμισος

Καλλιθέα – Πράσινα Πουλιά

Εθνικός Καλαμάτας – Βλαχόπουλο

Λέικα – Δόξα

Ρεπό: Κεραυνός

Δείτε ακόμα...

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: Θύελλα Μερόπης – Ατρόμητος Πλατύ και Δόξα – Πανιώνιος για την 10η αγωνιστική

Ένα παιχνίδι στις 3 το μεσημέρι για τον Α’ όμιλο και ένα παιχνίδι στις 6 …

Αθλητικές μεταδόσεις με Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Superleague (16/12)

Το κλασικό αγγλικό ντέρμπι μεταξύ της Λίβερπουλ και της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ δεσπόζει στο τηλεοπτικό πρόγραμμα …

error: Content is protected !!