Κυριακή , 18 Νοέμβριος 2018

ΑΕ ΜΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2-3 (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)

To πρώτο φιλικό από την ημέρα που ξεκίνησαν προετοιμασία έπαιξαν σήμερα ΑΕ Μάνης και Απόλλωνας Καλαμάτας.

Οι φιλοξενούμενοι επικράτησαν με 3-2 των γηπεδούχων σε ένα πολύ όμορφο παιχνίδι όπου σίγουρα οι δύο τεχνικοί έβγαλαν χρήσιμα συμπεράσματα.

Ο Απόλλωνας άνοιξε το σκορ με τον Αλεξόπουλο και ο Χελάς ισοφάρισε σε 1-1 όπου ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο δεύτερος μέρος, ο Κωστέας έκανε το 1-2 και ο Τσούκλερης το 1-3. Το τελικό σκορ (2-3) διαμόρφωσε ο Μπεγέτης.

Πριν την έναρξη του αγώνα τηρήθηκε ενός λεπτού σιγή στην μνήμη του Γιώργου Μηλίτση που τόσο άδικα έφυγε από την ζωή.

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ: Ευχαριστεί τον Απόλλωνα για την φιλοξενία

Ανακοίνωση εξέδωσε η διοίκηση του Εθνικού Μελιγαλά με την οποία ευχαριστεί την διοίκηση του Απόλλωνα …

Α’ ΤΟΠΙΚΗ: Τα σημερινά αποτελέσματα

Τα σημερινά αποτελέσματα στο Πρωτάθλημα της Α’ Τοπικής έχουν ως εξής: Απόλλωνας Καλαμάτας – Εθνικός …

error: Content is protected !!