Δευτέρα , 24 Σεπτέμβριος 2018

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ: Έκλεισε με νίκη την χρονιά

Με το καλύτερο δυνατό τρόπο έκλεισε την φετινή αγωνιστική περίοδο η ομάδα των Πράσινων Πουλιών.

Η νεανική ομάδα του Τάσου Χαρίτου, παρότι βρέθηκε να χάνει με 0-1, κατάφερε να γυρίσει το ματς και να πάρει το τρίποντο με σκορ 5-1, ενώ το ημίχρονο ήταν 4-1 υπέρ των γηπεδούχων.

Οι πιτσιρικάδες είχαν πολύ καλή παρουσία σε όλη την διάρκεια του αγώνα και είχαν πολλές χαμένες ευκαιρίες, με Σγάντζο, Δικαίο, Καλύβα, Σπυρόπουλο, Γκαϊδόγιαννη.

Τέλος, η διοίκηση εύχεται στους ποδοσφαιριστές της ομάδας καλή επιτυχία στις πανελλαδικές εξετάσεις.

ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Απέκτησε τον έμπειρο Θανάση Παπαδέα

Στην Δόξα Καλαμάτας επέστρεψε ο Θανάσης Παπαδέας, με το Καλαματιανό σωματείο να ανακοινώνει την μεταγραφή …

ΑΕ ΛΟΓΓΑΣ: Φιλική νίκη με 2-1 επί του Αστέρα Βαλύρας

Φιλικό έπαιξε χθες η ΑΕ Λογγάς κόντρα στον Αστέρα Βαλύρας όπου και επικράτησε με σκορ …

error: Content is protected !!