Κυριακή , 18 Νοέμβριος 2018

Το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών 2018-19

Το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών 2018-19.

Α2 Ανδρών – Α’ όμιλος – 1ος υποόμιλος

1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
Ολυμπιάδα Πατρών – Ροδίων Άθλησις
Πανερυθραϊκός – Αιγιαλέων Αιγίου
Πανιώνιος – Καλαμάτα 80
Φοίβος Μελισσίων – ΟΦΗ
2η Αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
Φοίβος Μελισσίων – Ολυμπιάδα Πατρών
Ροδίων Άθλησις – Πανερυθραϊκός
Αιγιαλέων Αιγίου – Πανιώνιος
ΟΦΗ – Καλαμάτα 80
3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
Πανερυθραϊκός – Φοίβος Μελισσίων
Πανιώνιος – Ροδίων Άθλησις
Καλαμάτα 80 – Αιγιαλέων Αιγίου
Ολυμπιάδα Πατρών – ΟΦΗ
4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
Φοίβος Μελισσίων – Πανιώνιος
Ολυμπιάδα Πατρών – Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις – Καλαμάτα 80
ΟΦΗ – Αιγιαλέων Αιγίου
5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
Καλαμάτα 80 – Φοίβος Μελισσίων
Πανιώνιος – Ολυμπιάδα Πατρών
Αιγιαλέων Αιγίου – Ροδίων Άθλησις
Πανερυθραϊκός – ΟΦΗ
6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
Φοίβος Μελισσίων – Αιγιαλέων Αιγίου
Ολυμπιάδα Πατρών – Καλαμάτα 80
Πανερυθραϊκός – Πανιώνιος
ΟΦΗ – Ροδίων Άθλησις
7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
Ροδίων Άθλησις – Φοίβος Μελισσίων
Αιγιαλέων Αιγίου – Ολυμπιάδα Πατρών
Καλαμάτα 80 – Πανερυθραϊκός
Πανιώνιος – ΟΦΗ
8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
Ροδίων Άθλησις – Ολυμπιάδα Πατρών
Αιγιαλέων Αιγίου – Πανερυθραϊκός
Καλαμάτα 80 – Πανιώνιος
ΟΦΗ – Φοίβος Μελισσίων
9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
Ολυμπιάδα Πατρών – Φοίβος Μελισσίων
Πανερυθραϊκός – Ροδίων Άθλησις
Πανιώνιος – Αιγιαλέων Αιγίου
Καλαμάτα 80 – ΟΦΗ
10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
Φοίβος Μελισσίων – Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις – Πανιώνιος
Αιγιαλέων Αιγίου – Καλαμάτα 80
ΟΦΗ – Ολυμπιάδα Πατρών
11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
Πανιώνιος – Φοίβος Μελισσίων
Πανερυθραϊκός – Ολυμπιάδα Πατρών
Καλαμάτα 80 – Ροδίων Άθλησις
Αιγιαλέων Αιγίου – ΟΦΗ
12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
Φοίβος Μελισσίων – Καλαμάτα 80
Ολυμπιάδα Πατρών – Πανιώνιος
Ροδίων Άθλησις – Αιγιαλέων Αιγίου
ΟΦΗ – Πανερυθραϊκός
13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
Αιγιαλέων Αιγίου – Φοίβος Μελισσίων
Καλαμάτα 80 – Ολυμπιάδα Πατρών
Πανιώνιος – Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις – ΟΦΗ
14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
Φοίβος Μελισσίων – Ροδίων Άθλησις
Ολυμπιάδα Πατρών – Αιγιαλέων Αιγίου
Πανερυθραϊκός – Καλαμάτα 80
ΟΦΗ – Πανιώνιος
Α2 Ανδρών – Α’ όμιλος – 2ος υποόμιλος
1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση – Κέρκης Σάμου
Κόροιβος Αμαλιάδας – ΕΑ Πατρών
Νέοι Βύρωνος – Απόλλων Αθηνών
Δραπετσώνα – ΑΕ Αρμενίων
2η Αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
Δραπετσώνα – Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Κέρκης Σάμου – Κόροιβος Αμαλιάδας
ΕΑ Πατρών – Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων – Απόλλων Αθηνών
3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
Κόροιβος Αμαλιάδας – Δραπετσώνα
Νέοι Βύρωνος – Κέρκης Σάμου
Απόλλων Αθηνών – ΕΑ Πατρών
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση – ΑΕ Αρμενίων
4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
Δραπετσώνα – Νέοι Βύρωνος
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση – Κόροιβος Αμαλιάδας
Κέρκης Σάμου – Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων – ΕΑ Πατρών
5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
Απόλλων Αθηνών – Δραπετσώνα
Νέοι Βύρωνος – Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
ΕΑ Πατρών – Κέρκης Σάμου
Κόροιβος Αμαλιάδας – ΑΕ Αρμενίων
6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
Δραπετσώνα – ΕΑ Πατρών
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση – Απόλλων Αθηνών
Κόροιβος Αμαλιάδας – Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων – Κέρκης Σάμου
7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
Κέρκης Σάμου – Δραπετσώνα
ΕΑ Πατρών – Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Απόλλων Αθηνών – Κόροιβος Αμαλιάδας
Νέοι Βύρωνος – ΑΕ Αρμενίων
8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
Κέρκης Σάμου – Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
ΕΑ Πατρών – Κόροιβος Αμαλιάδας
Απόλλων Αθηνών – Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων – Δραπετσώνα
9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση – Δραπετσώνα
Κόροιβος Αμαλιάδας – Κέρκης Σάμου
Νέοι Βύρωνος – ΕΑ Πατρών
Απόλλων Αθηνών – ΑΕ Αρμενίων
10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
Δραπετσώνα – Κόροιβος Αμαλιάδας
Κέρκης Σάμου – Νέοι Βύρωνος
ΕΑ Πατρών – Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων – Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
Νέοι Βύρωνος – Δραπετσώνα
Κόροιβος Αμαλιάδας – Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Απόλλων Αθηνών – Κέρκης Σάμου
ΕΑ Πατρών – ΑΕ Αρμενίων
12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
Δραπετσώνα – Απόλλων Αθηνών
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση – Νέοι Βύρωνος
Κέρκης Σάμου – ΕΑ Πατρών
ΑΕ Αρμενίων – Κόροιβος Αμαλιάδας
13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
ΕΑ Πατρών – Δραπετσώνα
Απόλλων Αθηνών – Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Νέοι Βύρωνος – Κόροιβος Αμαλιάδας
Κέρκης Σάμου – ΑΕ Αρμενίων
14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
Δραπετσώνα – Κέρκης Σάμου
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση – ΕΑ Πατρών
Κόροιβος Αμαλιάδας – Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων – Νέοι Βύρωνος
Α2 Ανδρών – Β’ όμιλος
1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)
Αναγέννηση Άρτας – ΣΠΑ Καρδίτσας
Νίκη Αιγινίου – ΑΕΝ Πανοράματος
ΧΑΝΘ – Πιερικός
ΑΟ Σερρών – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Πήγασος Πολίχνης
Άθλος Ορεστιάδας Μακεδονικός
ΡΕΠΟ – Απόλλων Καλαμαριάς
2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)
ΡΕΠΟ – Αναγέννηση Άρτας
ΣΠΑ Καρδίτσας – Νίκη Αιγινίου
ΑΕΝ Πανοράματος – ΧΑΝΘ
Πιερικός – ΑΟ Σερρών
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Πήγασος Πολίχνης Άθλος Ορεστιάδας
Απόλλων Καλαμαριάς – Μακεδονικός
3η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)
Νίκη Αιγινίου – ΡΕΠΟ
ΧΑΝΘ – ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΟ Σερρών – ΑΕΝ Πανοράματος
Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Πιερικός
Άθλος Ορεστιάδας – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Μακεδονικός Πήγασος Πολίχνης
Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Καλαμαριάς
4η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)
ΡΕΠΟ – ΧΑΝΘ
Αναγέννηση Άρτας – Νίκη Αιγινίου
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΟ Σερρών
ΑΕΝ Πανοράματος – Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Πιερικός – Άθλος Ορεστιάδας
Ελπίδα Αμπελοκήπων Μακεδονικός
Απόλλων Καλαμαριάς – Πήγασος Πολίχνης
5η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
ΑΟ Σερρών – ΡΕΠΟ
ΧΑΝΘ – Αναγέννηση Άρτας
Νέστωρ Θεσσαλονίκης – ΣΠΑ Καρδίτσας
Άθλος Ορεστιάδας – ΑΕΝ Πανοράματος
Μακεδονικός – Πιερικός
Πήγασος Πολίχνης Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νίκη Αιγινίου – Απόλλων Καλαμαριάς
6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
ΡΕΠΟ – Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Αναγέννηση Άρτας – ΑΟ Σερρών
Νίκη Αιγινίου – ΧΑΝΘ
ΣΠΑ Καρδίτσας – Άθλος Ορεστιάδας
ΑΕΝ Πανοράματος – Μακεδονικός
Πιερικός Πήγασος Πολίχνης
Απόλλων Καλαμαριάς – Ελπίδα Αμπελοκήπων
7η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
Άθλος Ορεστιάδας – ΡΕΠΟ
Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Άρτας
ΑΟ Σερρών – Νίκη Αιγινίου
Μακεδονικός – ΣΠΑ Καρδίτσας
Πήγασος Πολίχνης – ΑΕΝ Πανοράματος
Ελπίδα Αμπελοκήπων Πιερικός
ΧΑΝΘ – Απόλλων Καλαμαριάς
8η αγωνιστική  (24-25 Νοεμβρίου)
ΡΕΠΟ – Μακεδονικός
Αναγέννηση Άρτας – Άθλος Ορεστιάδας
Νίκη Αιγινίου – Νέστωρ Θεσσαλονίκης
ΧΑΝΘ – ΑΟ Σερρών
ΣΠΑ Καρδίτσας – Πήγασος Πολίχνης
ΑΕΝ Πανοράματος Ελπίδα Αμπελοκήπων
Απόλλων Καλαμαριάς – Πιερικός
9η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
Πήγασος Πολίχνης – ΡΕΠΟ
Μακεδονικός – Αναγέννηση Άρτας
Άθλος Ορεστιάδας – Νίκη Αιγινίου
Νέστωρ Θεσσαλονίκης – ΧΑΝΘ
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΣΠΑ Καρδίτσας
Πιερικός ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΟ Σερρών – Απόλλων Καλαμαριάς
10η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
ΡΕΠΟ – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Αναγέννηση Άρτας – Πήγασος Πολίχνης
Νίκη Αιγινίου – Μακεδονικός
ΧΑΝΘ – Άθλος Ορεστιάδας
ΑΟ Σερρών – Νέστωρ Θεσσαλονίκης
ΣΠΑ Καρδίτσας Πιερικός
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕΝ Πανοράματος
11η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
Πιερικός – ΡΕΠΟ
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Άρτας
Πήγασος Πολίχνης – Νίκη Αιγινίου
Μακεδονικός – ΧΑΝΘ
Άθλος Ορεστιάδας – ΑΟ Σερρών
ΑΕΝ Πανοράματος ΣΠΑ Καρδίτσας
Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς
12η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
ΡΕΠΟ – ΑΕΝ Πανοράματος
Αναγέννηση Άρτας – Πιερικός
Νίκη Αιγινίου – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΧΑΝΘ – Πήγασος Πολίχνης
ΑΟ Σερρών – Μακεδονικός
Νέστωρ Θεσσαλονίκης Άθλος Ορεστιάδας
Απόλλων Καλαμαριάς – ΣΠΑ Καρδίτσας
13η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΡΕΠΟ
ΑΕΝ Πανοράματος – Αναγέννηση Άρτας
Πιερικός – Νίκη Αιγινίου
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΧΑΝΘ
Πήγασος Πολίχνης – ΑΟ Σερρών
Μακεδονικός Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Άθλος Ορεστιάδας – Απόλλων Καλαμαριάς
14η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
ΣΠΑ Καρδίτσας – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕΝ Πανοράματος – Νίκη Αιγινίου
Πιερικός – ΧΑΝΘ
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΟ Σερρών
Πήγασος Πολίχνης – Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Μακεδονικός Άθλος Ορεστιάδας
Απόλλων Καλαμαριάς – ΡΕΠΟ
15η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
Αναγέννηση Άρτας – ΡΕΠΟ
Νίκη Αιγινίου – ΣΠΑ Καρδίτσας
ΧΑΝΘ – ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΟ Σερρών – Πιερικός
Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Άθλος Ορεστιάδας Πήγασος Πολίχνης
Μακεδονικός – Απόλλων Καλαμαριάς
16η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
ΡΕΠΟ – Νίκη Αιγινίου
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΧΑΝΘ
ΑΕΝ Πανοράματος – ΑΟ Σερρών
Πιερικός – Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Άθλος Ορεστιάδας
Πήγασος Πολίχνης Μακεδονικός
Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Άρτας
17η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
ΧΑΝΘ – ΡΕΠΟ
Νίκη Αιγινίου – Αναγέννηση Άρτας
ΑΟ Σερρών – ΣΠΑ Καρδίτσας
Νέστωρ Θεσσαλονίκης – ΑΕΝ Πανοράματος
Άθλος Ορεστιάδας – Πιερικός
Μακεδονικός Ελπίδα Αμπελοκήπων
Πήγασος Πολίχνης – Απόλλων Καλαμαριάς
18η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
ΡΕΠΟ – ΑΟ Σερρών
Αναγέννηση Άρτας – ΧΑΝΘ
ΣΠΑ Καρδίτσας – Νέστωρ Θεσσαλονίκης
ΑΕΝ Πανοράματος – Άθλος Ορεστιάδας
Πιερικός – Μακεδονικός
Ελπίδα Αμπελοκήπων Πήγασος Πολίχνης
Απόλλων Καλαμαριάς – Νίκη Αιγινίου
19η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)
Νέστωρ Θεσσαλονίκης – ΡΕΠΟ
ΑΟ Σερρών – Αναγέννηση Άρτας
ΧΑΝΘ – Νίκη Αιγινίου
Άθλος Ορεστιάδας – ΣΠΑ Καρδίτσας
Μακεδονικός – ΑΕΝ Πανοράματος
Πήγασος Πολίχνης Πιερικός
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Απόλλων Καλαμαριάς
20η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)
ΡΕΠΟ – Άθλος Ορεστιάδας
Αναγέννηση Άρτας – Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Νίκη Αιγινίου – ΑΟ Σερρών
ΣΠΑ Καρδίτσας – Μακεδονικός
ΑΕΝ Πανοράματος – Πήγασος Πολίχνης
Πιερικός Ελπίδα Αμπελοκήπων
Απόλλων Καλαμαριάς – ΧΑΝΘ
21η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)
Μακεδονικός – ΡΕΠΟ
Άθλος Ορεστιάδας – Αναγέννηση Άρτας
Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Νίκη Αιγινίου
ΑΟ Σερρών – ΧΑΝΘ
Πήγασος Πολίχνης – ΣΠΑ Καρδίτσας
Ελπίδα Αμπελοκήπων ΑΕΝ Πανοράματος
Πιερικός – Απόλλων Καλαμαριάς
22η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)
ΡΕΠΟ – Πήγασος Πολίχνης
Αναγέννηση Άρτας – Μακεδονικός
Νίκη Αιγινίου – Άθλος Ορεστιάδας
ΧΑΝΘ – Νέστωρ Θεσσαλονίκης
ΣΠΑ Καρδίτσας – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΕΝ Πανοράματος Πιερικός
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟ Σερρών
23η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΡΕΠΟ
Πήγασος Πολίχνης – Αναγέννηση Άρτας
Μακεδονικός – Νίκη Αιγινίου
Άθλος Ορεστιάδας – ΧΑΝΘ
Νέστωρ Θεσσαλονίκης – ΑΟ Σερρών
Πιερικός ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΕΝ Πανοράματος – Απόλλων Καλαμαριάς
24η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)
ΡΕΠΟ – Πιερικός
Αναγέννηση Άρτας – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νίκη Αιγινίου – Πήγασος Πολίχνης
ΧΑΝΘ – Μακεδονικός
ΑΟ Σερρών – Άθλος Ορεστιάδας
ΣΠΑ Καρδίτσας ΑΕΝ Πανοράματος
Απόλλων Καλαμαριάς – Νέστωρ Θεσσαλονίκης
25η αγωνιστική (6-7 Απριλίου)
ΑΕΝ Πανοράματος – ΡΕΠΟ
Πιερικός – Αναγέννηση Άρτας
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Νίκη Αιγινίου
Πήγασος Πολίχνης – ΧΑΝΘ
Μακεδονικός – ΑΟ Σερρών
Άθλος Ορεστιάδας Νέστωρ Θεσσαλονίκης
ΣΠΑ Καρδίτσας – Απόλλων Καλαμαριάς
26η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)9
ΡΕΠΟ – ΣΠΑ Καρδίτσας
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΝ Πανοράματος
Νίκη Αιγινίου – Πιερικός
ΧΑΝΘ – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΟ Σερρών – Πήγασος Πολίχνης
Νέστωρ Θεσσαλονίκης Μακεδονικός
Απόλλων Καλαμαριάς – Άθλος Ορεστιάδας
Πηγή: volleyball.gr

Δείτε ακόμα...

Α2 ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Στην Κρήτη ο Μεσσηνιακός

Με κεκτημένη ταχύτητα λοιπόν από τις 3 διαδοχικές νίκες οι “πράσινες” θέλουν να πανηγυρίσουν στην …

Α2 ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ: Πρώτο εντός έδρας παιχνίδι σήμερα κόντρα στον ΑΟ Αιγιαλέων

Μετά τα δύο συνεχόμενα εκτός έδρας ματς, σήμερα η Καλαμάτα ‘80 θα δώσει το πρώτο …

error: Content is protected !!