Κυριακή , 18 Νοέμβριος 2018

Το πρόγραμμα της Α2 Γυναικών 2018-19

Το πρόγραμμα της Α2 Γυναικών 2018-2019.

Α2 Γυναικών – Α’ όμιλος

1η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)
Ποσειδών Λουτρακίου – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Νηρέας Χίου
Απόλλων Πάτρας – Απολλώνιος Κερατσινίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Αγ. Παρασκευή
Απόλλων Καλαμάτας – Πετρούπολη
Ένωση Βύρωνα – Μεσσηνιακός
2η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)
Ένωση Βύρωνα – Ποσειδών Λουτρακίου
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Νηρέας Χίου – Απόλλων Πάτρας
Απολλώνιος Κερατσινίου – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Αγ. Παρασκευή – Απόλλων Καλαμάτας
Μεσσηνιακός – Πετρούπολη
3η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Ένωση Βύρωνα
Απόλλων Πάτρας – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Νηρέας Χίου
Απόλλων Καλαμάτας – Απολλώνιος Κερατσινίου
Πετρούπολη – Αγ. Παρασκευή
Ποσειδών Λουτρακίου – Μεσσηνιακός
4η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
Ένωση Βύρωνα – Απόλλων Πάτρας
Ποσειδών Λουτρακίου – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Νηρέας Χίου – Απόλλων Καλαμάτας
Απολλώνιος Κερατσινίου – Πετρούπολη
Μεσσηνιακός – Αγ. Παρασκευή
5η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Ένωση Βύρωνα
Απόλλων Πάτρας – Ποσειδών Λουτρακίου
Απόλλων Καλαμάτας – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Πετρούπολη – Νηρέας Χίου
Αγ. Παρασκευή – Απολλώνιος Κερατσινίου
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Μεσσηνιακός
6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
Ένωση Βύρωνα – Απόλλων Καλαμάτας
Ποσειδών Λουτρακίου – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Απόλλων Πάτρας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Πετρούπολη
Νηρέας Χίου – Αγ. Παρασκευή
Μεσσηνιακός – Απολλώνιος Κερατσινίου
7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
Πετρούπολη – Ένωση Βύρωνα
Απόλλων Καλαμάτας – Ποσειδών Λουτρακίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Αγ. Παρασκευή – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Απολλώνιος Κερατσινίου – Νηρέας Χίου
Απόλλων Πάτρας – Μεσσηνιακός
8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
Ένωση Βύρωνα – Αγ. Παρασκευή
Ποσειδών Λουτρακίου – Πετρούπολη
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Απόλλων Καλαμάτας
Απόλλων Πάτρας – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Απολλώνιος Κερατσινίου
Μεσσηνιακός – Νηρέας Χίου
9η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
Απολλώνιος Κερατσινίου – Ένωση Βύρωνα
Αγ. Παρασκευή – Ποσειδών Λουτρακίου
Πετρούπολη – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Απόλλων Καλαμάτας – Απόλλων Πάτρας
Νηρέας Χίου – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Μεσσηνιακός
10η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
Ένωση Βύρωνα – Νηρέας Χίου
Ποσειδών Λουτρακίου – Απολλώνιος Κερατσινίου
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Αγ. Παρασκευή
Απόλλων Πάτρας – Πετρούπολη
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Απόλλων Καλαμάτας
Μεσσηνιακός – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Ένωση Βύρωνα
Νηρέας Χίου – Ποσειδών Λουτρακίου
Απολλώνιος Κερατσινίου – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Αγ. Παρασκευή – Απόλλων Πάτρας
Πετρούπολη – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Απόλλων Καλαμάτας – Μεσσηνιακός
12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Ποσειδών Λουτρακίου
Νηρέας Χίου – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Απολλώνιος Κερατσινίου – Απόλλων Πάτρας
Αγ. Παρασκευή – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Πετρούπολη – Απόλλων Καλαμάτας
Μεσσηνιακός – Ένωση Βύρωνα
13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
Ποσειδών Λουτρακίου – Ένωση Βύρωνα
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Απόλλων Πάτρας – Νηρέας Χίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Απολλώνιος Κερατσινίου
Απόλλων Καλαμάτας – Αγ. Παρασκευή
Πετρούπολη – Μεσσηνιακός
14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
Ένωση Βύρωνα – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Απόλλων Πάτρας
Νηρέας Χίου – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Απολλώνιος Κερατσινίου – Απόλλων Καλαμάτας
Αγ. Παρασκευή – Πετρούπολη
Μεσσηνιακός – Ποσειδών Λουτρακίου
15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
Απόλλων Πάτρας – Ένωση Βύρωνα
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Ποσειδών Λουτρακίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Απόλλων Καλαμάτας – Νηρέας Χίου
Πετρούπολη – Απολλώνιος Κερατσινίου
Αγ. Παρασκευή – Μεσσηνιακός
16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
Ένωση Βύρωνα – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Ποσειδών Λουτρακίου – Απόλλων Πάτρας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Απόλλων Καλαμάτας
Νηρέας Χίου – Πετρούπολη
Απολλώνιος Κερατσινίου – Αγ. Παρασκευή
Μεσσηνιακός – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
17η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)
Απόλλων Καλαμάτας – Ένωση Βύρωνα
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Ποσειδών Λουτρακίου
Απόλλων Πάτρας – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Πετρούπολη – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Αγ. Παρασκευή – Νηρέας Χίου
Απολλώνιος Κερατσινίου – Μεσσηνιακός
18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)
Ένωση Βύρωνα – Πετρούπολη
Ποσειδών Λουτρακίου – Απόλλων Καλαμάτας
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Αγ. Παρασκευή
Νηρέας Χίου – Απολλώνιος Κερατσινίου
Μεσσηνιακός – Απόλλων Πάτρας
19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)
Αγ. Παρασκευή – Ένωση Βύρωνα
Πετρούπολη – Ποσειδών Λουτρακίου
Απόλλων Καλαμάτας – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Απόλλων Πάτρας
Απολλώνιος Κερατσινίου – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Νηρέας Χίου – Μεσσηνιακός
20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)
Ένωση Βύρωνα – Απολλώνιος Κερατσινίου
Ποσειδών Λουτρακίου – Αγ. Παρασκευή
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Πετρούπολη
Απόλλων Πάτρας – Απόλλων Καλαμάτας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Νηρέας Χίου
Μεσσηνιακός – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)
Νηρέας Χίου – Ένωση Βύρωνα
Απολλώνιος Κερατσινίου – Ποσειδών Λουτρακίου
Αγ. Παρασκευή – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Πετρούπολη – Απόλλων Πάτρας
Απόλλων Καλαμάτας – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Μεσσηνιακός
22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)
Ένωση Βύρωνα – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Ποσειδών Λουτρακίου – Νηρέας Χίου
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Απολλώνιος Κερατσινίου
Απόλλων Πάτρας – Αγ. Παρασκευή
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Πετρούπολη
Μεσσηνιακός – Απόλλων Καλαμάτας
Α2 Γυναικών – Β’ όμιλος
1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)
Ασκληπιός Τρικάλων – Ναύαρχος Βότσης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΣ Γιάννενα
ΕΑ Λαρίσης – Σταυρούπολη
ΑΟ Καβάλα – ΑΣΚ Λαγκαδά
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ένωση Ελασσόνας
ΡΕΠΟ Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Πρωταθλητές Πεύκων – ΓΣ Δράμας
2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ασκληπιός Τρικάλων
Ναύαρχος Βότσης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΣ Γιάννενα – ΕΑ Λαρίσης
Σταυρούπολη – ΑΟ Καβάλα
ΑΣΚ Λαγκαδά – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ένωση Ελασσόνας ΡΕΠΟ
ΓΣ Δράμας – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
3η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Πρωταθλητές Πεύκων
ΕΑ Λαρίσης – Ναύαρχος Βότσης
ΑΟ Καβάλα – ΑΣ Γιάννενα
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Σταυρούπολη
ΡΕΠΟ – ΑΣΚ Λαγκαδά
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου Ένωση Ελασσόνας
Ασκληπιός Τρικάλων – ΓΣ Δράμας
4η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΕΑ Λαρίσης
Ασκληπιός Τρικάλων – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ναύαρχος Βότσης – ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Γιάννενα – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Σταυρούπολη – ΡΕΠΟ
ΑΣΚ Λαγκαδά Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΓΣ Δράμας – Ένωση Ελασσόνας
5η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
ΑΟ Καβάλα – Πρωταθλητές Πεύκων
ΕΑ Λαρίσης – Ασκληπιός Τρικάλων
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ναύαρχος Βότσης
ΡΕΠΟ – ΑΣ Γιάννενα
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Σταυρούπολη
Ένωση Ελασσόνας ΑΣΚ Λαγκαδά
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΓΣ Δράμας
6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ασκληπιός Τρικάλων – ΑΟ Καβάλα
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΕΑ Λαρίσης
Ναύαρχος Βότσης – ΡΕΠΟ
ΑΣ Γιάννενα – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Σταυρούπολη Ένωση Ελασσόνας
ΓΣ Δράμας – ΑΣΚ Λαγκαδά
7η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
ΡΕΠΟ – Πρωταθλητές Πεύκων
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΟ Καβάλα – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Ναύαρχος Βότσης
Ένωση Ελασσόνας – ΑΣ Γιάννενα
ΑΣΚ Λαγκαδά Σταυρούπολη
ΕΑ Λαρίσης – ΓΣ Δράμας
8η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Ασκληπιός Τρικάλων – ΡΕΠΟ
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΕΑ Λαρίσης – ΑΟ Καβάλα
Ναύαρχος Βότσης – Ένωση Ελασσόνας
ΑΣ Γιάννενα ΑΣΚ Λαγκαδά
ΓΣ Δράμας – Σταυρούπολη
9η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
Ένωση Ελασσόνας – Πρωταθλητές Πεύκων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Ασκληπιός Τρικάλων
ΡΕΠΟ – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣΚ Λαγκαδά – Ναύαρχος Βότσης
Σταυρούπολη ΑΣ Γιάννενα
ΑΟ Καβάλα – ΓΣ Δράμας
10η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΣΚ Λαγκαδά
Ασκληπιός Τρικάλων – Ένωση Ελασσόνας
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΕΑ Λαρίσης – ΡΕΠΟ
ΑΟ Καβάλα – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ναύαρχος Βότσης Σταυρούπολη
ΓΣ Δράμας – ΑΣ Γιάννενα
11η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
Σταυρούπολη – Πρωταθλητές Πεύκων
ΑΣΚ Λαγκαδά – Ασκληπιός Τρικάλων
Ένωση Ελασσόνας – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΕΑ Λαρίσης
ΡΕΠΟ – ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Γιάννενα Ναύαρχος Βότσης
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΓΣ Δράμας
12η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΣ Γιάννενα
Ασκληπιός Τρικάλων – Σταυρούπολη
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΣΚ Λαγκαδά
ΕΑ Λαρίσης – Ένωση Ελασσόνας
ΑΟ Καβάλα – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Νίκη Αλεξανδρούπολης ΡΕΠΟ
ΓΣ Δράμας – Ναύαρχος Βότσης
13η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
Ναύαρχος Βότσης – Πρωταθλητές Πεύκων
ΑΣ Γιάννενα – Ασκληπιός Τρικάλων
Σταυρούπολη – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΣΚ Λαγκαδά – ΕΑ Λαρίσης
Ένωση Ελασσόνας – ΑΟ Καβάλα
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου Νίκη Αλεξανδρούπολη
ΡΕΠΟ – ΓΣ Δράμας
14η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
Ναύαρχος Βότσης – Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΣ Γιάννενα – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Σταυρούπολη – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣΚ Λαγκαδά – ΑΟ Καβάλα
Ένωση Ελασσόνας – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου ΡΕΠΟ
ΓΣ Δράμας – Πρωταθλητές Πεύκων
15η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
Ασκληπιός Τρικάλων – Πρωταθλητές Πεύκων
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ναύαρχος Βότσης
ΕΑ Λαρίσης – ΑΣ Γιάννενα
ΑΟ Καβάλα – Σταυρούπολη
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΑΣΚ Λαγκαδά
ΡΕΠΟ Ένωση Ελασσόνας
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΓΣ Δράμας
16η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ναύαρχος Βότσης – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Γιάννενα – ΑΟ Καβάλα
Σταυρούπολη – Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΑΣΚ Λαγκαδά – ΡΕΠΟ
Ένωση Ελασσόνας Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΓΣ Δράμας – Ασκληπιός Τρικάλων
17η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
ΕΑ Λαρίσης – Πρωταθλητές Πεύκων
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΟ Καβάλα – Ναύαρχος Βότσης
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΑΣ Γιάννενα
ΡΕΠΟ – Σταυρούπολη
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου ΑΣΚ Λαγκαδά
Ένωση Ελασσόνας – ΓΣ Δράμας
18η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΟ Καβάλα
Ασκληπιός Τρικάλων – ΕΑ Λαρίσης
Ναύαρχος Βότσης – Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΑΣ Γιάννενα – ΡΕΠΟ
Σταυρούπολη – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΑΣΚ Λαγκαδά Ένωση Ελασσόνας
ΓΣ Δράμας – Ελπίδα Αμπελοκήπων
19η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Πρωταθλητές Πεύκων
ΑΟ Καβάλα – Ασκληπιός Τρικάλων
ΕΑ Λαρίσης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΡΕΠΟ – Ναύαρχος Βότσης
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΑΣ Γιάννενα
Ένωση Ελασσόνας Σταυρούπολη
ΑΣΚ Λαγκαδά – ΓΣ Δράμας
20η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΡΕΠΟ
Ασκληπιός Τρικάλων – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΟ Καβάλα
Ναύαρχος Βότσης – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΑΣ Γιάννενα – Ένωση Ελασσόνας
Σταυρούπολη ΑΣΚ Λαγκαδά
ΓΣ Δράμας – ΕΑ Λαρίσης
21η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Πρωταθλητές Πεύκων
ΡΕΠΟ – Ασκληπιός Τρικάλων
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΟ Καβάλα – ΕΑ Λαρίσης
Ένωση Ελασσόνας – Ναύαρχος Βότσης
ΑΣΚ Λαγκαδά ΑΣ Γιάννενα
Σταυρούπολη – ΓΣ Δράμας
22η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ένωση Ελασσόνας
Ασκληπιός Τρικάλων – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΡΕΠΟ
ΕΑ Λαρίσης – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ναύαρχος Βότσης – ΑΣΚ Λαγκαδά
ΑΣ Γιάννενα Σταυρούπολη
ΓΣ Δράμας – ΑΟ Καβάλα
23η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)
ΑΣΚ Λαγκαδά – Πρωταθλητές Πεύκων
Ένωση Ελασσόνας – Ασκληπιός Τρικάλων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΡΕΠΟ – ΕΑ Λαρίσης
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Καβάλα
Σταυρούπολη Ναύαρχος Βότσης
ΑΣ Γιάννενα – ΓΣ Δράμας
24η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Σταυρούπολη
Ασκληπιός Τρικάλων – ΑΣΚ Λαγκαδά
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ένωση Ελασσόνας
ΕΑ Λαρίσης – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΑΟ Καβάλα – ΡΕΠΟ
Ναύαρχος Βότσης ΑΣ Γιάννενα
ΓΣ Δράμας – Νίκη Αλεξανδρούπολης
25η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)
ΑΣ Γιάννενα – Πρωταθλητές Πεύκων
Σταυρούπολη – Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΣΚ Λαγκαδά – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ένωση Ελασσόνας – ΕΑ Λαρίσης
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΑΟ Καβάλα
ΡΕΠΟ Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ναύαρχος Βότσης – ΓΣ Δράμας
26η αγωνιστική (20-21 Απριλίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ναύαρχος Βότσης
Ασκληπιός Τρικάλων – ΑΣ Γιάννενα
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Σταυρούπολη
ΕΑ Λαρίσης – ΑΣΚ Λαγκαδά
ΑΟ Καβάλα – Ένωση Ελασσόνας
Νίκη Αλεξανδρούπολης Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΓΣ Δράμας – ΡΕΠΟ
Πηγή: volleyball.gr

Δείτε ακόμα...

Α2 ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Στην Κρήτη ο Μεσσηνιακός

Με κεκτημένη ταχύτητα λοιπόν από τις 3 διαδοχικές νίκες οι “πράσινες” θέλουν να πανηγυρίσουν στην …

Α2 ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ: Πρώτο εντός έδρας παιχνίδι σήμερα κόντρα στον ΑΟ Αιγιαλέων

Μετά τα δύο συνεχόμενα εκτός έδρας ματς, σήμερα η Καλαμάτα ‘80 θα δώσει το πρώτο …

error: Content is protected !!