Δευτέρα , 17 Δεκέμβριος 2018

Α1 ΤΟΠΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα της νέας σεζόν

Αναλυτικά, το πλήρες πρόγραμμα της νέας σεζόν για το Πρωτάθλημα της Α1 Τοπικής έχει ως εξής:

1η αγωνιστική

Μεθώνη – Χανδριναϊκός

Δώριο – Ηρακλής Κυπαρισσίας

Α.Ο. Φυτειάς – Πεταλίδι

Ασπρόχωμα – Κορώνη

Θύελλα Χαρακοπιού – Μιλτιάδης

Παπαφλέσσας Χώρας – Ηρακλής Καλαμάτας

Καλό Νερό – Αναγέννηση

2η αγωνιστική

Δώριο – Μεθώνη

Χανδριναϊκός – Α.Ο. Φυτειάς

Ηρακλής Κυπαρισσίας – Ασπρόχωμα

Πεταλίδι – Θύελλα Χαρακοπιού

Κορώνη – Παπαφλέσσας Χώρας

Μιλτιάδης – Καλό Νερό

Ηρακλής Καλαμάτας – Αναγέννηση

3η αγωνιστική

Μεθώνη – Α.Ο. Φυτειάς

Ασπρόχωμα – Δώριο

Θύελλα Χαρακοπιού – Χανδριναϊκός

Παπαφλέσσας Χώρας – Ηρακλής Κυπαρισσίας

Καλό Νερό – Πεταλίδι

Αναγέννηση – Κορώνη

Ηρακλής Καλαμάτας – Μιλτιάδης

4η αγωνιστική

Ασπρόχωμα – Μεθώνη

Α.Ο. Φυτειάς – Θύελλα Χαρακοπιού

Δώριο – Παπαφλέσσας Χώρας

Χανδριναϊκός – Καλό Νερό

Ηρακλής Κυπαρισσίας – Αναγέννηση

Πεταλίδι – Ηρακλής Καλαμάτας

Κορώνη – Μιλτιάδης

5η αγωνιστική

Μεθώνη – Θύελλα Χαρακοπιού

Παπαφλέσσας Χώρας – Ασπρόχωμα

Καλό Νερό – Α.Ο. Φυτειάς

Αναγέννηση – Δώριο

Ηρακλής Καλαμάτας – Χανδριναϊκός

Μιλτιάδης – Ηρακλής Κυπαρισσίας

Κορώνη – Πεταλίδι

6η αγωνιστική

Παπαφλέσσας Χώρας – Μεθώνη

Θύελλα Χαρακοπιού – Καλό Νερό

Ασπρόχωμα – Αναγέννηση

Α.Ο. Φυτειάς – Ηρακλής Καλαμάτας

Δώριο – Μιλτιάδης

Χανδριναϊκός – Κορώνη

Ηρακλής Κυπαρισσίας – Πεταλίδι

7η αγωνιστική

Μεθώνη – Καλό Νερό

Αναγέννηση – Παπαφλέσσας Χώρας

Ηρακλής Καλαμάτας – Θύελλα Χαρακοπιού

Μιλτιάδης – Ασπρόχωμα

Κορώνη – Α.Ο. Φυτειάς

Πεταλίδι – Δώριο

Ηρακλής Κυπαρισσίας – Χανδριναϊκός

8η αγωνιστική

Αναγέννηση – Μεθώνη

Καλό Νερό – Ηρακλής Καλαμάτας

Παπαφλέσσας Χώρας – Μιλτιάδης

Θύελλα Χαρακοπιού – Κορώνη

Ασπρόχωμα – Πεταλίδι

Α.Ο. Φυτειάς – Ηρακλής Κυπαρισσίας

Δώριο – Χανδριναϊκός

9η αγωνιστική

Μεθώνη – Ηρακλής Καλαμάτας

Μιλτιάδης – Αναγέννηση

Κορώνη – Καλό Νερό

Πεταλίδι – Παπαφλέσσας Χώρας

Ηρακλής Κυπαρισσίας – Θύελλα Χαρακοπιού

Χανδριναϊκός – Ασπρόχωμα

Α.Ο. Φυτειάς – Δώριο

10η αγωνιστική

Μιλτιάδης – Μεθώνη

Ηρακλής Καλαμάτας – Κορώνη

Αναγέννηση – Πεταλίδι

Καλό Νερό – Ηρακλής Κυπαρισσίας

Παπαφλέσσας Χώρας – Χανδριναϊκός

Θύελλα Χαρακοπιού – Δώριο

Ασπρόχωμα – Α.Ο. Φυτειάς

11η αγωνιστική

Μεθώνη – Κορώνη

Πεταλίδι – Μιλτιάδης

Ηρακλής Κυπαρισσίας – Ηρακλής Καλαμάτας

Χανδριναϊκός – Αναγέννηση

Δώριο – Καλό Νερό

Α.Ο. Φυτειάς – Παπαφλέσσας Χώρας

Θύελλα Χαρακοπιού – Ασπρόχωμα

12η αγωνιστική

Πεταλίδι – Μεθώνη

Κορώνη – Ηρακλής Κυπαρισσίας

Μιλτιάδης – Χανδριναϊκός

Ηρακλής Καλαμάτας – Δώριο

Αναγέννηση – Α.Ο. Φυτειάς

Καλό Νερό – Ασπρόχωμα

Παπαφλέσσας Χώρας – Θύελλα Χαρακοπιού

13η αγωνιστική

Μεθώνη – Ηρακλής Κυπαρισσίας

Χανδριναϊκός – Πεταλίδι

Δώριο – Κορώνη

Α.Ο. Φυτειάς – Μιλτιάδης

Ασπρόχωμα – Ηρακλής Καλαμάτας

Θύελλα Χαρακοπιού – Αναγέννηση

Καλό Νερό – Παπαφλέσσας Χώρας

Δείτε ακόμα...

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0-0. Ισοπαλία που δεν ευνοεί κανέναν (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)

Χωρίς νικητή έληξε η αναμέτρηση ανάμεσα στον Ηρακλή Κυπαρισσίας και τον Ηρακλή Καλαμάτας για την …

Α1 ΤΟΠΙΚΗ: ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα σημερινά αποτελέσματα στο Πρωτάθλημα της Α1 Τοπικής Κατηγορίας έχουν ως εξής: Ηρακλής Κυπαρισσίας – …

error: Content is protected !!