Δευτέρα , 19 Νοέμβριος 2018

ΑΟ ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ 3-2. Επιστροφή στις νίκες (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)

Στις νίκες επέστρεψε ο ΑΟ Μεθώνης που επικράτησε στο γήπεδο της, με 3-2 του αήττητου μέχρι χθες ΑΟ Φυτειάς.

Στο 4′ ο Ηλιόπουλος έκανε το 1-0 για την ομάδα του ενώ λίγα λεπτά αργότερα ο ίδιος παίκτης σημείωσε το 2-0 όπου ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο δεύτερο μέρος οι φιλοξενούμενοι μείωσαν με τον Κωστέα αλλά η Μεθώνη στο 69′ έκανε το 3-1 με πέναλτι του Σταματελόπουλου.

Στο 80′ ο Σταμούλος με σουτ έγραψε το τελικό 3-2.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Σκόρδος, με βοηθούς τους Σκαρπέτη και Σαπουτζή.

ΑΟ ΜΕΘΩΝΗΣ: Κανελλόπουλος, Κότης (Σούλι), Μπάμπαλης, Βασιλόπουλος, Κοσυφολόγος, Σαμπάνι, Τρυφωνόπουλος, Ηλιόπουλος, Παυλόγιαννης (Τσατάς), Σταματελόπουλος (Κοτσίρης), Τριανταφυλλάκης.

ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ: Κοσμάς, Λότσης, Ταβουλαρέας (Σαμιώτης), Μαυροειδής, Αλεξανδρόπουλος, Σώκαλης, Κωστέας, Μπαστακός (Κυριάκος), Σταμούλος, Τσέρτος, Φλέσσας.

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΔΩΡΙΟ 2-2. Μοιράστηκαν βαθμούς και εντυπώσεις

Με σκορ 2-2 έληξε το παιχνίδι στο γήπεδο του Πεταλιδίου ανάμεσα στο Πεταλίδι και το …

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ 1-1. Δίκαιη ισοπαλία

Ισόπαλο με σκορ 1-1 έληξε το παιχνίδι Ηρακλής Κυπαρισσίας – Χανδριναϊκός που διεξήχθη σήμερα το …

error: Content is protected !!