Δευτέρα , 19 Νοέμβριος 2018

ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ: Διπλό μπαμ με Καραγλάνη και Καλογερόπουλο. Φιλική ήττα (3-2) από ΠΑΟ Καλλιθέας

Συνεχίζει την μεταγραφική ενίσχυση ο Νέστωρ Πύλου που ενέταξε στο δυναμικό του, τους Βασίλη Καραγλάνη και Βαγγέλη Καλογερόπουλο.

Ο πρώτος είναι 30 ετών, αγωνίζεται ως τερματοφύλακας και έχει αγωνιστεί σε ακαδημίες Καλαμάτας, Στενωσιά, Αστέρα Χιλιοχωρίων, Νέστωρ Πύλου, Δόξα Καλαμάτας, ΠΑΟ Καλλιθέας και πέρυσι στον Τσικλητήρα Πύλου.

Πρόκειται για μία σπουδαία προσθήκη κάτω από τα γκολποστ ενώ σημαντική είναι και η προσθήκη του έμπειρου επιθετικού Βαγγέλη Καλογερόπουλου που επιστρέφει στην ομάδα μετά από ένα σύντομο πέρασμα στην ΑΕ Γαργαλιάνων.

Τέλος, χθες υπήρξε φιλικό με αντίπαλο τον ΠΑΟ Καλλιθέας, με τον Νέστορα να γνωρίζει την ήττα με σκορ 3-2.

LIVE AΠΟ ΤΟ TAKLIN.GR. ΠΑΜΙΣΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ. ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση Πάμισος – Καλαμάτα για την 8η αγωνιστική του 8ου …

Γ’ ΤΟΠΙΚΗ: Δύο αγώνες για την 3η αγωνιστική

Δύο αναμετρήσεις αναμένεται να διεξαχθούν σήμερα για την 3η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ’ Τοπικής. …

error: Content is protected !!