Τρίτη , 20 Νοέμβριος 2018

Με Παναθηναϊκό κι ΑΕΚ οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας [20/10]

Ο Παναθηναϊκός υποδέχεται τον Πανιώνιο, ενώ η ΑΕΚ δοκιμάζεται στην έδρα του Απόλλωνα Σμύρνης. Πέρα των δύο αναμετρήσεων, το πρόγραμμα περιλαμβάνει ακόμα δύο παιχνίδια για την έβδομη αγωνιστική της Superleague, πολλά σημαντικά παιχνίδια από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα, αλλά κι αγώνες για την τρίτη αγωνιστική της Basket League.

Οι αθλητικές μεταδόσεις

09:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Motul Grand Prix of Japan
Κατατακτήριες Δοκιμές

11:00 Eurosport 1
Πινγκ πονγκ
Παγκόσμιο Κύπελλο ανδρών Γαλλία

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Κίελο-Κολονία
Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε
LaLiga Santander

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

14:55 Eurosport 1
Σνούκερ: Αγγλικό Όπεν
Home Nations Series, ημιτελικοί

15:45 ΕΡΤ2
Κολοσσός – Κύμη
Basket League

15:45 ΕΡΤ2
Περιστέρι – Χολαργός
Basket League

15:45 ΕΡΤ2
Ρέθυμνο – ΑΕΚ
Basket League

16:00 Novasports 1HD
Ρόμα – ΣΠΑΛ
Serie A

16:00 ΕΡΤ HD
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
Super League

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ΑTP 250 European Open Antwerp
Τένις

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Άουγκσμπουργκ-Λειψία
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Νυρεμβέργη-Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

17:00 Novasports 2HD
Μπρέντφορντ – Μπρίστολ Σίτι
Championship

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι
Premier League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια-Λεγανές
LaLiga Santander

18:00 Novasports 5HD
Σάλτσμπουργκ – Βάκερ Ίνσμπρουκ
Αυστριακό πρωτάθλημα

18:00 Novasports 4HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Αμιάν
Ligue 1

18:00 ΕΡΤ2
ΠΑΟΚ – Προμηθέας
Basket League

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Ούνικς Καζάν-Ζιέλονα Γκόρα
VTB United League

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ΑTP 250 European Open Antwerp, 2ος Ημιτελικός
Τένις

18:15 Novasports 1HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός
Super League

19:00 Novasports 2HD
Γιουβέντους – Τζένοα
Serie A

19:00 ΕΡΤ HD
Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ
Super League

19:30 Novasports 3HD
Ντέρμπι – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε-Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδρίτης
LaLiga Santander

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Χάντερσφιλντ-Λίβερπουλ
Premier League

20:30 Novasports 1HD
AEΛ – Λαμία
Super League

20:50 COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX.
3ες Ελεύθερες Δοκιμές

20:55 Eurosport 1
Σνούκερ: Αγγλικό Όπεν
Home Nations Series, ημιτελικοί

21:00 Novasports 4HD
Στρασμπούρ – Μονακό
Ligue 1

21:30 Novasports 2HD
Ουντινέζε – Νάπολι
Serie A

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Τενερίφη-Εστουντιάντες
ACB Liga Endesa

21:45 Novasports 3HD
Χερενφέιν – Άγιαξ
Eredivisie

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα-Σεβίλη
LaLiga Santander

23:30 Eurosport 2
Καλλιτεχνικό πατινάζ: Grand Prix Αμερικής
Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών

23:50 COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX
Κατατακτήριες Δοκιμές

Πηγή: newsit.gr

Δείτε ακόμα...

Με Nations League οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας [17/11]

Οι αναμετρήσεις για το Nations League ξεχωρίζουν από τις αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (17/11). Ιταλία …

Με Basketball Champions League οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας [14/11]

Η αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τη Φρίμπουργκ για το Basketball Champions League ξεχωρίζει από τις …

error: Content is protected !!