Δευτέρα , 19 Νοέμβριος 2018

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΥ 2-3. Τρελαίνουν κόσμο τα «μωρά» του Νίκου Μουλατσιώτη (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)

Τρία στα τρία για την Ακαδημία Παμίσου που πέτυχε μεγάλη νίκη στο ντέρμπι της αγωνιστικής με σκορ 3-2 κόντρα στα Πράσινα Πουλιά.

Με αυτή την νίκη η ομάδα του Νίκου Μουλατσιώτη έχει το απόλυτο νικών και βρίσκεται μόνη πρώτη στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.

Στο 30′ ο Κοντομανωλόπουλος με σουτ έκανε το 0-1 για την ομάδα του. Άμεση απάντηση για τους γηπεδούχους που ισοφάρισαν στο 32′ με τον Μαγκλάρα.

Μάλιστα, πήραν προβάδισμα στο σκορ με σουτ του Μπίτσικα στο 72′ Οι φιλοξενούμενοι όμως δεν είχαν πει την τελευταία τους λέξη και αρχικά ισοφάρισαν με πέναλτι του Αράπι στο 80′ και στην συνέχεια πήραν την νίκη με τον ίδιο παίκτη στο 90′.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Γεωργαντάς, με βοηθούς τον Βρυώνη και την Βασιλοπούλου.

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ: Καλογερόπουλος, Μαγκλάρας, Καλύβας, Σγάντζος, Σχοινάς (54′ Γκαϊδόγιαννης), Μπίτσικας (90′ Μάντης), Θεοδωρόπουλος, Σπύρος, Καλαντζής, Σκιαδάς, Σπυρόπουλος.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΥ: Α. Τόσκα, Παπαγεωργακόπουλος (31′ λ.τρ. Αγγελόπουλος) (93′ Φράγκος), Δημητρακόπουλος, Η. Φράγκος, Βόλλαρης (81′ Γκάργκουλας), Μπόρχαν, Στασινόπουλος, Κοντομανωλόπουλος (46′ Δ. Κοντομανωλόπουλος), Αράπι, Μπίσσα, Κ. Τόσκα.

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

LIVE AΠΟ ΤΟ TAKLIN.GR. ΠΑΜΙΣΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ. ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση Πάμισος – Καλαμάτα για την 8η αγωνιστική του 8ου …

ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ 2-2. Ισοπαλία στο Ασπρόχωμα

Ισόπαλο με σκορ 2-2 έληξε το παιχνίδι Παπαφλέσσας Άμφειας – ΑΠΣ Άρις που διεξήχθη στο …

error: Content is protected !!