Κυριακή , 18 Νοέμβριος 2018

ΟΜΟΝΟΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ 0-5. Άνετο πέρασμα και 2 στα 2 (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)

Εύκολη νίκη και πρώτο διπλό για τον Εθνικό Μελιγαλά στο γήπεδο Γ. Λουκαρέας με 5-0 επί της Ομόνοιας.

Η ομάδα του Παναγιώτη Πολίμου δείχνει να βρίσκει το καλό της αγωνιστικό πρόσωπο και ανεβαίνει συνέχεια στον βαθμολογικό πίνακα.

Αντίθετα, η Ομόνοια δεν κατάφερε ούτε σήμερα να πάρει την πρώτη της νίκη και σίγουρα πρέπει γρήγορα να βρει αντίδραση.

Το πρώτο μέρος έκλεισε με σκορ 0-2 χάρις σε τέρματα των Ρουμελιώτη και Κουρούπη ενώ οι γηπεδούχοι είχαν και μία αποβολή λόγω απευθείας κόκκινη κάρτα του Μπαρσελό.

Στο δεύτερο μέρος η αριθμητική υπεροχή έπαιξε το ρόλο της και ήρθαν άλλα τρία γκολ από πλευράς φιλοξενούμενων με τους Διακουμάκο, Σαραντόπουλο και Κουρούπη.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Σκόρδος, με βοηθούς τους Τσίρμπα και Μιχαλόπουλο.

ΟΜΟΝΟΙΑ:

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ:

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Α’ ΤΟΠΙΚΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική για το Πρωτάθλημα της Α’ Τοπικής …

LIVE AΠΟ ΤΟ TAKLIN.GR. ΠΑΜΙΣΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ. ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση Πάμισος – Καλαμάτα για την 8η αγωνιστική του 8ου …

error: Content is protected !!