Ακολουθήστε μας

Α1 Τοπικό

Διαιτητές και βοηθοί σε Α1, Β’ και Γ’ Τοπική Μεσσηνίας

Οι διαιτητές των αγώνων της 13ης αγωνιστικής στην Α1 τοπική Μεσσηνίας για το Σαββατοκύριακο 12-13/1 (15:00), έχουν ως εξής:

ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 12/01/19 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 13/01/19 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 13/01/19 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 13/01/19 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

 

 

Οι διαιτητές των αγώνων της 12ης αγωνιστικής στην Β’ τοπική Μεσσηνίας για το Σαββατοκύριακο 12-13/1 (15:00), έχουν ως εξής:

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 12/01/19 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 12/01/19 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝ. – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦ. ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 13/01/19 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΚΑΜΑΙ Α., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 13/01/19 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.

 

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ Σάββατο 12/01/19 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 12/01/19 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΕΠΣΜ Σάββατο 12/01/19 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
ΑΚΑΔ. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 12/01/19 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 12/01/19 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

Οι διαιτητές των αγώνων της 8ης αγωνιστικής στην Γ τοπική Μεσσηνίας για το Σαββατοκύριακο 12-13/1, έχουν ως εξής:

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
29. ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 13/01/19 11:00
30. Π.Α.Ο.Κ. – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
31. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 13/01/19 18:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΜΑΙ Α., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.

More in Α1 Τοπικό