Πέμπτη , 6 Ιούνιος 2019

Σημαντική νίκη για Πελασγό

Νέα σημαντική νίκη κατάφερε να πάρει η ομάδα του Πελασγού καθώς αυτή τη φορά επικράτησε του Ατλά με 59-55.

Οι γηπεδούχοι από το πρώτο λεπτό της αναμέτρησης, μπήκαν αποφασισμένοι για τη νίκη και στο ημίχρονο ήταν ήδη μπροστά στο σκορ με διαφορά 20 πόντων.

Στο δεύτερο μέρος οι παίκτες του Πελασγού ανέβασαν την απόδοση τους και διαμορφώθηκε το τελικό 59-55.

ΠΕΛΑΣΓΟΣ: Αλεξάκης 10,Χρανιώτης 5(1), Τσιντώνης 7(1), Μπουζαλάς , Στράγκας , Δαλάτσης, Κρόκος, Αγγελόπουλος 6,Μιχαλόπουλος, Τσίρμπας 20(2), Τσατσουλής 10

ΑΤΛΑΣ: Κουρέτας, Δημητρακόπουλος, Δελφάκης 18(2), Παναγιωτόπουλος 6, Παυλόπουλος 21, Μανιατάκος, Σαρρής 3, Μάραντος 3, Γιατράκος 5(1)

Πηγή: arcadiasports.gr

ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ: Πανηγύρια για την άνοδο (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε παρακάτω σε βίντεο τα ξέφρενα πανηγύρια του ΑΟ Μεσσήνης για την άνοδο στην Α2 …

ΑΕΚ – Προμηθέας: Αγρίεψε! Αυτή τη φορά είχε… πάρτι στο ΟΑΚΑ

Προβάδισμα πρόκρισης στους τελικούς της Basket League απέκτησε η ΑΕΚ. Η Ένωση -αυτή τη φορά- …