Ακολουθήστε μας

Α Τοπικό

ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: Οι διαιτητές και οι βοηθοί του Σ/Κ σε Α’, Α1, Β’ Γ’ Τοπική

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (26-27/1) στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μεσσηνίας, έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(16η αγωνιστική)
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 27/01/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΕΠΣΜ Κυριακή 27/01/19 18:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(15η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 26/01/19 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 27/01/19 11:00 ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΕΠΣΜ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 27/01/19 11:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγωνιστική)
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 27/01/19 12:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 27/01/19 18:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.

More in Α Τοπικό