Ακολουθήστε μας

ΕΠΣ Μεσσηνίας

ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: Οι διαιτητές μαζί με τους βοηθούς σε Α’, Α1, Β’ και Γ’ Τοπική

Ανακοινώθηκαν χθες από την ΕΠΣ Μεσσηνίας οι διαιτητές μαζί με τους βοηθούς για τους αγώνες το προσεχές Σαββατοκύριακο σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά:

Προσεχείς Αγώνες

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
2. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
3. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ Κυριακή 03/02/19 00:00
4. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 03/02/19 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
6. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
7. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
8. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
10. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
11. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.
13. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
14. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 03/02/19 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
16. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 02/02/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
17. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.
19. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Δευτέρα 04/02/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
21. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
22. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 02/02/19 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΛΙΑΝΟΣ Π.
23. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 03/02/19 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΚΑΜΑΙ Α.
24. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/02/19 11:00 ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
26. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 03/02/19 12:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.
27. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 03/02/19 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 02/02/19 10:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

More in ΕΠΣ Μεσσηνίας