Ακολουθήστε μας

ΕΠΣ Μεσσηνίας

ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: Διαιτητές και βοηθοί σε όλες τις κατηγορίες

Ανακοινώθηκαν χθες από την ΕΠΣ Μεσσηνίας οι διαιτητές μαζί με τους βοηθούς για τα τοπικά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά:

Προσεχείς Αγώνες

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
2. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
3. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
4. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
5. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
6. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ «ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 17/03/19 15:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
9. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
10. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
11. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 16/03/19 18:30 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
12. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
13. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
15. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
16. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΑΝΟΣ Π.
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Κυριακή 17/03/19 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
18. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΚΑΜΑΙ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
20. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 17/03/19 11:00 ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
21. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
22. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 17/03/19 16:30 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
23. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 17/03/19 18:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ

More in ΕΠΣ Μεσσηνίας