Τρίτη , 9 Απρίλιος 2019

ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: Πρόγραμμα και διαιτητές σε Α’, Α1, Β’ Τοπική

Οι διαιτητές των αγώνων στην Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 23/03/19 16:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
2. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 23/03/19 18:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
3. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
4. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν.
5. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 24/03/19 16:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
6. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
9. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΧΩΡΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
10. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 23/03/19 19:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
11. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
12. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
13. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 23/03/19 16:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π.
15. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
17. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Κυριακή 24/03/19 16:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΜΑΙ Α., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΝΤΟΧΑΣ Β.
20. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 24/03/19 11:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
21. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
22. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
23. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

Δείτε ακόμα...

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Γιάννης Μπάκας «Κρατάμε τη νίκη με τη Δόξα, στόχος μας εξ’αρχής η άνοδος»

Ο Γιάννης Μπάκας ήταν ο σκόρερ του μοναδικού τέρματος στη νίκη του Πανιωνίου Καλαμάτας απέναντι …

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Περαστικά σε Πολίτη

Με ανακοίνωση του ο Πανιώνιος Καλαμάτας εύχεται ταχεία ανάρρωση στον ποδοσφαιριστή της ΑΕ Λογγάς, Μιχάλη …