Κυριακή , 12 Μάιος 2019

ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές

Οι διαιτητών των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ του Σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

Προσεχείς Αγώνες

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
2. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
3. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΑΚΗΣ Ν.
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
5. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
6. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
7. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ «ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Ν.
9. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
10. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
11. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
12. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
13. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
15. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή 14/04/19 13:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
16. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 13:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
17. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 14/04/19 13:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΤΟΧΑΣ Β.
18. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
20. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
21. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
22. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
23. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.

Δείτε ακόμα...

Α’ ΤΟΠΙΚΗ: Κρίσιμα παιχνίδια για την παραμονή

Σημαντικά παιχνίδια που θα κρίνουν παραμονή σήμερα για την 29η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ …

Α’ ΤΟΠΙΚΗ: Νίκες για Ανδρούσα και Πανθουριακό

Τα σημερινά αποτελέσματα, στα δύο παιχνίδια που διεξήχθησαν για την 29η αγωνιστική. Πανθουριακός – Τέλλος …