Β Τοπικό

ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ 3-1. Τρίποντο με ανατροπή

Την νίκη στην έδρα της με 3-1 και με ανατροπή πέτυχε ο Παπαφλέσσας Άμφειας κόντρα στον Διαγόρα Κοπανακίου.

Στο 12′ ο Γιακουμής έκανε το 0-1 για τους φιλοξενούμενους αλλά ένα λεπτό πριν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο ο Σπύρος ισοφάρισε σε 1-1.

Ο ίδιος παίκτης στο 56′ έκανε το 2-1 και στο 70′ ο Βουγιουκλής σημείωσε το τελικό 3-1, για το συγκρότημα του Γιώργου Γαλανόπουλου.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Διακουμάκος, με βοηθούς τους Σγουμπόπουλο και Μπουρίκα.

ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ: Σιώτος, Λαμπρόπουλος (65′ Μπάλλας), Κουμούτσος, Σμυρλής, Λινάς, Μούντανος (65′ Καραγιάννης), Βουγιουκλής, Σακκάς, Στριλιγκάς(86′ Χ. Μαλαπάνης), Σπύρος, Μαλαπάνης.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ: Παλικέστι, Κοσμάς, Ράμα (78′ Ηλιόπουλος), Γκότσης, Καμπούκος, Παπαδόπουλος (72′ Γιαννακόπουλος), Αντωνόπουλος, Τρουπάκης, Γιακουμής, Παπαδόγιαννης, Καραχάλιος.