Ακολουθήστε μας

TV

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας [4/5]

Οι αθλητικές μεταδόσεις

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto3 Gran Premio
Γκραν Πρι Ισπανίας

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio
Γκραν Πρι Ισπανίας

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 Gran Premio
Γκραν Πρι Ισπανίας

12:00 Novasports 1HD
Ημιτελικός Κ13 Βίκος Cola Elite
Neon Cup

12:45 Eurosport 2
Γύρος του Γιόρκσαϊρ Γυναίκες
Ποδηλασία

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Φενέρμπαχτσε – Μπάνβιτ
TBF Basketball Super League

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto3 Gran Premio
Γκραν Πρι Ισπανίας

13:30 Novasports 1HD
Ημιτελικός Κ13 Βίκος Cola Elite Neon Cup
Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπόχουμ – Μαγδεμβούργο
Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Ράγιο Βαγιεκάνο
Primera Division

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD
Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio
Γκραν Πρι Ισπανίας

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπόρνμουθ – Τότεναμ
Premier League

15:00 Novasports 1HD
Προημιτελικός Κ15 Βίκος Cola Elite Neon Cup
Ποδόσφαιρο

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP Gran Premio
Γκραν Πρι Ισπανίας

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές Moto2 Gran Premio
Γκραν Πρι Ισπανίας

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Βόλφσμπουργκ – Νυρεμβέργη
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Χέρτα Βερολίνου – Στουτγάρδη
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπάγερν Μονάχου – Αννόβερο
Bundesliga

16:30 Novasports 1HD
Προημιτελικός Κ15 Βίκος Cola Elite Neon Cup
Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Τσιτσιπάς-Γκοφέν Ημιτελικός ATP 250
Estoril

17:00 ΕΡΤ Sports HD
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Handball Premier

17:15 COSMOTE SPORT 1 HD
Εσπανιόλ – Ατλέτικο Μαδρίτης
Primera Division

17:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός – Κολοσσός Ρόδου
Basket League

18:00 Novasports 3HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Νις
Ligue 1

18:00 Novasports 1HD
Ημιτελικός Κ15 Βίκος Cola Elite Neon Cup
Ποδόσφαιρο

18:30 Eurosport 2
Γύρος του Γιόρκσαϊρ
Ποδηλασία

19:00 ΕΡΤ3
Απόλλων Σμύρνης – Λαμία
Super League

19:00 ΕΡΤ Sports HD
Χολαργός – Παναθηναϊκός
Basket League

19:00 Novasports 2HD
Κιέβο Βερόνα – ΣΠΑΛ
Serie A

19:20 COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός ATP 250
Estoril

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ Βρέμης – Ντόρτμουντ
Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Primera Division

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Κάρντιφ – Κρίσταλ Πάλας
Premier League

19:30 Novasports 1HD
Ημιτελικός Κ15 Βίκος Cola Elite Neon Cup
Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπενφίκα – Πορτιμονένσε
Liga NOS

21:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Μπούργος – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Κονελιάνο – Νοβάρα
Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών

21:30 Novasports 1HD
Ουντινέζε – Ίντερ
Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα – Μπαρτσελόνα
Primera Division

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάσλ – Λίβερπουλ
Premier League

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Πόρτο – Αβες
Liga NOS

Πηγή: newsit.gr

More in TV