Δευτέρα , 13 Μάιος 2019

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2-3. Διπλό στην Καλαμάτα

Με τους τρεις βαθμούς της νίκης έφυγε από την Καλαμάτα, ο ΠΑΟ Καλλιθέας που επικράτησε με 3-2 των Πράσινων Πουλιών.

Στο 32′ ο Θεοδωρόπουλος έκανε το 1-0 για την ομάδα του, αλλά δύο λεπτά πριν την λήξη του ημιχρόνου ο Σαμπάνι ισοφάρισε σε 1-1.

Στο 65′ ο Ράλλης έκανε το 1-2 και στο 80′ ο Τομαράς το 1-3. Στο 83′ ο Γεωργόπουλος μείωσε για το τελικό 2-3.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Κομπιλίρης, με βοηθούς τον Νικολόπουλο και την Τσαούση.

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ: Σχινάς, Σαραντόπουλος (75′ Γ. Καλύβας), Καρλής, Καλύβας, Μαγκλάρας, Κούκα, Θεοδωρόπουλος, Σχινάς (46′ Ασημακόπουλος), Ντερβίσι, Σκιαδάς, Γεωργόπουλος.

ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ: Νικολόπουλος, Κάππος, Καραμπάτσος (58′ Ράλλης), Τομαράς, Σαμπάνι, Τάφα (53′ Τσίρμπας), Hida, Κοντογόνης, Κουφός, Qosjia, Θ. Λέκκας (79′ Β. Λέκκας)

Στον Αστέρα Αρφαρών ο Μανώλης Μάκαρης

Ο Μανώλης Μάκαρης παρακολούθησε τον νικηφόρο ποδοσφαιρικό αγώνα του Αστέρα Αρφαρών και συνεχάρη την διοίκηση, …

ΑΟ ΠΑΤΙΣΤΑ: Τελευταίο παιχνίδι χθες για Νίκο Κοζομπόλη

Για τελευταία φορά ως αρχηγός φόρεσε την φανέλα του Πατίστα χθες ο Νίκος Κοζομπόλης. Ο …