Ακολουθήστε μας

Μπάσκετ

Η κλήρωση του Β’ και Γ’ ομίλου στο πρωτάθλημα Παίδων

Διεξήχθη την Τετάρτη 25 Ιουλίου η κλήρωση των πρωταθλημάτων υποδομής της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ για την σεζόν 2019-20, πάντα όσον αφορά την Α’ φάση των πρωταθλημάτων. Συγκεκριμένα σε ότι αφορά το πρόγραμμα του Β’ ομίλου Αρκαδίας – Μεσσηνίας και του Γ’ ομίλου Αρκαδίας – Λακωνίας του πρωταθλήματος παίδων αυτό έχει αναλυτικά ως εξής:

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Κ.Ο.Μ. Πελασγός – Ν.Ο. Πύλου
Α.Ε.Μ. Πολύβιος – Γ.Σ. Γαργαλιάνων
Α.Σ. Τριφυλίας – Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Γ.Σ. Γαργαλιάνων – Κ.Ο.Μ. Πελασγός
Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας – Α.Ε.Μ. Πολύβιος
Ν.Ο. Πύλου – Α.Σ. Τριφυλίας

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Κ.Ο.Μ. Πελασγός – Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας
Α.Ε.Μ. Πολύβιος – Α.Σ. Τριφυλίας
Ν.Ο. Πύλου – Γ.Σ. Γαργαλιάνων

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Σ. Τριφυλίας – Κ.Ο.Μ. Πελασγός
Α.Ε.Μ. Πολύβιος – Ν.Ο. Πύλου
Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας – Γ.Σ. Γαργαλιάνων

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Κ.Ο.Μ. Πελασγός – Α.Ε.Μ. Πολύβιος
Ν.Ο. Πύλου – Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας
Γ.Σ. Γαργαλιάνων – Α.Σ. Τριφυλίας

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Ν.Ο. Πύλου – Κ.Ο.Μ. Πελασγός
Γ.Σ. Γαργαλιάνων – Α.Ε.Μ. Πολύβιος
Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας – Α.Σ. Τριφυλίας

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Κ.Ο.Μ. Πελασγός – Γ.Σ. Γαργαλιάνων
Α.Ε.Μ. Πολύβιος – Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας
Α.Σ. Τριφυλίας – Ν.Ο. Πύλου

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας – Κ.Ο.Μ. Πελασγός
Α.Σ. Τριφυλίας – Α.Ε.Μ. Πολύβιος
Γ.Σ. Γαργαλιάνων – Ν.Ο. Πύλου

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Κ.Ο.Μ. Πελασγός – Α.Σ. Τριφυλίας
Ν.Ο. Πύλου – Α.Ε.Μ. Πολύβιος
Γ.Σ. Γαργαλιάνων – Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Ε.Μ. Πολύβιος – Κ.Ο.Μ. Πελασγός
Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας – Ν.Ο. Πύλου
Α.Σ. Τριφυλίας – Γ.Σ. Γαργαλιάνων

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ – ΛΑΚΩΝΙΑΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Σ. Πάνας Κανδήλας – Σύλλογος Δρομέων
Σπαρτιατικός Γ.Σ. – Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός
Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος – Σ.Κ. Σπάρτη

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός – Α.Σ. Πάνας Κανδήλας
Σ.Κ. Σπάρτη – Σπαρτιατικός Γ.Σ.
Σύλλογος Δρομέων – Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Σ. Πάνας Κανδήλας – Σ.Κ. Σπάρτη
Σπαρτιατικός Γ.Σ. – Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος
Σύλλογος Δρομέων – Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος – Α.Σ. Πάνας Κανδήλας
Σπαρτιατικός Γ.Σ. – Σύλλογος Δρομέων
Σ.Κ. Σπάρτη – Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Σ. Πάνας Κανδήλας – Σπαρτιατικός Γ.Σ.
Σύλλογος Δρομέων – Σ.Κ. Σπάρτη
Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός – Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Σύλλογος Δρομέων – Α.Σ. Πάνας Κανδήλας
Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός – Σπαρτιατικός Γ.Σ.
Σ.Κ. Σπάρτη – Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Σ. Πάνας Κανδήλας – Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός
Σπαρτιατικός Γ.Σ. – Σ.Κ. Σπάρτη
Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος – Σύλλογος Δρομέων

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Σ.Κ. Σπάρτη – Α.Σ. Πάνας Κανδήλας
Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος – Σπαρτιατικός Γ.Σ.
Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός – Σύλλογος Δρομέων

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Σ. Πάνας Κανδήλας – Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος
Σύλλογος Δρομέων – Σπαρτιατικός Γ.Σ.
Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός – Σ.Κ. Σπάρτη

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Σπαρτιατικός Γ.Σ. – Α.Σ. Πάνας Κανδήλας
Σ.Κ. Σπάρτη – Σύλλογος Δρομέων
Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος – Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός

Πηγή: contraepithesi.gr

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Μπάσκετ