Ακολουθήστε μας

Βόλεϊ

Α2 ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Εντός ο Μεσσηνίακος, εκτός ο Απόλλων στην πρεμιέρα. Όλο το πρόγραμμα

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α2 γυναικών 2019-2020. Ο Μεσσηνιακός θα παίξει εντός με την Αργυρούπολη ενώ ο Απόιλλων εκτός κόντρα στην Αγία Παρασκευή.
Α2 Γυναικών – Α’ όμιλος

1η αγωνιστική (19/20-10) – 2η αγωνιστική (25/26-1)

ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΑΣ Μεσσαράς-ΟΦΑ Απολλώνιος
Ένωση Βύρωνα-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΓΕ Ηρακλείου-ΑΕ Αμπελοκήπων

2η αγωνιστική (26/27-10) – 13η αγωνιστική (1/2-2)

ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΑΣ Μεσσαράς
ΟΦΑ Απολλώνιος-Ένωση Βύρωνα
ΓΣ Πετρούπολης-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
Απόλλων Καλαμάτας-ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

3η αγωνιστική (2/3-11) – 14η αγωνιστική (8/9-2)

ΓΑΣ Μεσσαράς-ΓΕ Ηρακλείου
Ένωση Βύρωνα-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΟΦΑ Απολλώνιος
ΓΣΚ Ηρακλής-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΕ Αμπελοκήπων

4η αγωνιστική (9/10-11) – 15η αγωνιστική (15/16-2)

ΓΕ Ηρακλείου-Ένωση Βύρωνα
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΓΑΣ Μεσσαράς
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΟΦΑ Απολλώνιος-ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Πετρούπολης-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΑΕ Αμπελοκήπων-Απόλλων Καλαμάτας

5η αγωνιστική (16/17-11) – 16η αγωνιστική (22/23-2)

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΕ Ηρακλείου
Ένωση Βύρωνα-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΟΦΑ Απολλώνιος
Απόλλων Καλαμάτας-ΓΣ Πετρούπολης
ΓΑΣ Μεσσαράς-ΑΕ Αμπελοκήπων

6η αγωνιστική (23/24-11) – 17η αγωνιστική (29/2-1/3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΑΣ Μεσσαράς-Ένωση Βύρωνα
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΟΦΑ Απολλώνιος-Απόλλων Καλαμάτας
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΓΣ Πετρούπολης

7η αγωνιστική (30/11-1/12) – 18η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣΚ Ηρακλής-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΑΣ Μεσσαράς
Απόλλων Καλαμάτας-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΣ Πετρούπολης-ΟΦΑ Απολλώνιος
Ένωση Βύρωνα-ΑΕ Αμπελοκήπων

8η αγωνιστική (7/8-12) – 19η αγωνιστική (14/15-3)    

ΓΕ Ηρακλείου-Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΓΑΣ Μεσσαράς-ΓΣΚ Ηρακλής
Ένωση Βύρωνα-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΟΦΑ Απολλώνιος

9η αγωνιστική (14/15-12) – 20η αγωνιστική (21/22-3)        

ΓΣ Πετρούπολης-ΓΕ Ηρακλείου
Απόλλων Καλαμάτας-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΓΑΣ Μεσσαράς
ΓΣΚ Ηρακλής-Ένωση Βύρωνα
ΟΦΑ Απολλώνιος-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΑΕ Αμπελοκήπων

10η αγωνιστική (21/22-12) – 21η αγωνιστική (28/29-3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΟΦΑ Απολλώνιος
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΓΣ Πετρούπολης
ΓΑΣ Μεσσαράς-    Απόλλων Καλαμάτας
Ένωση Βύρωνα-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΟΝ Αργυρούπολης

11η αγωνιστική (18/19-1) – 22η αγωνιστική (4/5-4)

ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΕ Ηρακλείου
ΟΦΑ Απολλώνιος-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΓΣ Πετρούπολης-ΓΑΣ Μεσσαράς
Απόλλων Καλαμάτας-Ένωση Βύρωνα
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΕ Αμπελοκήπων

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Βόλεϊ