Ακολουθήστε μας

Α Τοπικό

Α’ Τοπική: Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων 2019-20

Αναλυτικά το πρόγραμμα  του πρωταθλήματος της Α  τοπικής για τη νέα περίοδο

Α΄ Τοπική Μεσσηνίας 2019-2020

1η-16η αγωνιστική

Εράνη Φιλιατρών – Ολυμπιακός Ανάληψης

Τσικλητήρας Πύλου – ΠΑΟ Καλού Νερού

Πανθουριακός – Απόλλων Καλαμάτας

ΑΟ Μεθώνης – ΑΕ Μάνης

ΑΕ Αβίας – Εθνικός Μελιγαλά

Ακρίτας Κορώνης – ΑΟ Σπερχογείας

ΑΟ Κυπαρισσίας – Τέλλος Άγρας

Πάμισος Μεσσήνης – Ανδρουσα

 

2η-17η αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου – Εράνη Φιλιατρών

Ολυμπιακός Ανάληψης – Πανθουριακός

ΠΑΟ Καλού Νερού – ΑΟ Μεθώνης

Απόλλων Καλαμάτας – ΑΕ Αβίας

ΑΕ Μάνης – Ακρίτας Κορώνης

Εθνικός Μελιγαλά – ΑΟ Κυπαρισσίας

ΑΟ Σπερχογείας – Ανδρουσα

Τέλλος Άγρας – Πάμισος Μεσσήνης

 

3η­­-18η αγωνιστική

Εράνη Φιλιατρών – Πανθουριακός

ΑΟ Μεθώνης – Τσικλητήρας Πύλου

ΑΕ Αβίας – Ολυμπιακός Ανάληψης

Ακρίτας Κορώνης – ΠΑΟ Καλού Νερού

ΑΟ Κυπαρισσίας – Απόλλων Καλαμάτας

Ανδρουσα – ΑΕ Μάνης

Πάμισος Μεσσήνης – Εθνικός Μελιγαλά

ΑΟ Σπερχογείας – Τέλλος Άγρας

 

4η-19η αγωνιστική

ΑΟ Μεθώνης – Εράνη Φιλιατρών

Πανθουριακός – ΑΕ Αβίας

Τσικλητήρας Πύλου – Ακρίτας Κορώνης

Ολυμπιακός Ανάληψης – ΑΟ Κυπαρισσίας

ΠΑΟ Καλού Νερού – Ανδρουσα

Απόλλων Καλαμάτας – Πάμισος Μεσσήνης

ΑΕ Μάνης – Τέλλος Άγρας

Εθνικός Μελιγαλά – ΑΟ Σπερχογείας

 

5η-20η αγωνιστική

Εράνη Φιλιατρών – ΑΕ Αβίας

Ακρίτας Κορώνης – ΑΟ Μεθώνης

ΑΟ Κυπαρισσίας – Πανθουριακός

Ανδρουσα – Τσικλητήρας Πύλου

Πάμισος Μεσσήνης – Ολυμπιακός Ανάληψης

Τέλλος Άγρας – ΠΑΟ Καλού Νερού

ΑΟ Σπερχογείας – Απόλλων Καλαμάτας

ΑΕ Μάνης – Εθνικός Μελιγαλά

 

6η-21η αγωνιστική

Ακρίτας Κορώνης – Εράνη Φιλιατρών

ΑΕ Αβίας – ΑΟ Κυπαρισσίας

ΑΟ Μεθώνης – Ανδρουσα

Πανθουριακός – Πάμισος Μεσσήνης

Τσικλητήρας Πύλου – Τέλλος Άγρας

Ολυμπιακός Ανάληψης – ΑΟ Σπερχογείας

ΠΑΟ Καλού Νερού – Εθνικός Μελιγαλά

Απόλλων Καλαμάτας – ΑΕ Μάνης

 

7η-22η αγωνιστική

Εράνη Φιλιατρών – ΑΟ Κυπαρισσίας

Ανδρουσα – Ακρίτας Κορώνης

Πάμισος Μεσσήνης – ΑΕ Αβίας

Τέλλος Άγρας – ΑΟ Μεθώνης

ΑΟ Σπερχογείας – Πανθουριακός

Εθνικός Μελιγαλά – Τσικλητήρας Πύλου

ΑΕ Μάνης – Ολυμπιακός Ανάληψης

ΠΑΟ Καλού Νερού – Απόλλων Καλαμάτας

 

8η-23η αγωνιστική

Ανδρουσα – Εράνη Φιλιατρών

ΑΟ Κυπαρισσίας – Πάμισος Μεσσήνης

Ακρίτας Κορώνης – Τέλλος Άγρας

ΑΕ Αβίας – ΑΟ Σπερχογείας

ΑΟ Μεθώνης – Εθνικός Μελιγαλά

Πανθουριακός – ΑΕ Μάνης

Τσικλητήρας Πύλου – Απόλλων Καλαμάτας

Ολυμπιακός Ανάληψης – ΠΑΟ Καλού Νερού

 

9η-24η αγωνιστική

Εράνη Φιλιατρών – Πάμισος Μεσσήνης

Τέλλος Άγρας – Ανδρουσα

ΑΟ Σπερχογείας – ΑΟ Κυπαρισσίας

Εθνικός Μελιγαλά – Ακρίτας Κορώνης

ΑΕ Μάνης – ΑΕ Αβίας

Απόλλων Καλαμάτας – ΑΟ Μεθώνης

ΠΑΟ Καλού Νερού – Πανθουριακός

Ολυμπιακός Ανάληψης – Τσικλητήρας Πύλου

 

10η-25η αγωνιστική

Τέλλος Άγρας – Εράνη Φιλιατρών

Πάμισος Μεσσήνης – ΑΟ Σπερχογείας

Ανδρουσα – Εθνικός Μελιγαλά

ΑΟ Κυπαρισσίας – ΑΕ Μάνης

Ακρίτας Κορώνης – Απόλλων Καλαμάτας

ΑΕ Αβίας – ΠΑΟ Καλού Νερού

ΑΟ Μεθώνης – Ολυμπιακός Ανάληψης

Πανθουριακός – Τσικλητήρας Πύλου

 

11η-26η αγωνιστική

Εράνη Φιλιατρών – ΑΟ Σπερχογείας

Εθνικός Μελιγαλά – Τέλλος Άγρας

ΑΕ Μάνης – Πάμισος Μεσσήνης

Απόλλων Καλαμάτας – Ανδρουσα

ΠΑΟ Καλού Νερού – ΑΟ Κυπαρισσίας

Ολυμπιακός Ανάληψης – Ακρίτας Κορώνης

Τσικλητήρας Πύλου – ΑΕ Αβίας

Πανθουριακός – ΑΟ Μεθώνης

 

12η-27η αγωνιστική

Εθνικός Μελιγαλά – Εράνη Φιλιατρών

ΑΟ Σπερχογείας – ΑΕ Μάνης

Τέλλος Άγρας – Απόλλων Καλαμάτας

Πάμισος Μεσσήνης – ΠΑΟ Καλού Νερού

Ανδρουσα – Ολυμπιακός Ανάληψης

ΑΟ Κυπαρισσίας – Τσικλητήρας Πύλου

Ακρίτας Κορώνης – Πανθουριακός

ΑΕ Αβίας – ΑΟ Μεθώνης

 

13η-28η αγωνιστική

Εράνη Φιλιατρών – ΑΕ Μάνης

Απόλλων Καλαμάτας – Εθνικός Μελιγαλά

ΠΑΟ Καλού Νερού – ΑΟ Σπερχογείας

Ολυμπιακός Ανάληψης – Τέλλος Άγρας

Τσικλητήρας Πύλου – Πάμισος Μεσσήνης

Πανθουριακός – Ανδρουσα

ΑΟ Μεθώνης – ΑΟ Κυπαρισσίας

ΑΕ Αβίας – Ακρίτας Κορώνης

 

14η-29η αγωνιστική

Απόλλων Καλαμάτας – Εράνη Φιλιατρών

ΑΕ Μάνης – ΠΑΟ Καλού Νερού

Εθνικός Μελιγαλά – Ολυμπιακός Ανάληψης

ΑΟ Σπερχογείας – Τσικλητήρας Πύλου

Τέλλος Άγρας – Πανθουριακός

Πάμισος Μεσσήνης – ΑΟ Μεθώνης

Ανδρουσα – ΑΕ Αβίας

ΑΟ Κυπαρισσίας – Ακρίτας Κορώνης

 

15η-30η αγωνιστική

Εράνη Φιλιατρών – ΠΑΟ Καλού Νερού

Ολυμπιακός Ανάληψης – Απόλλων Καλαμάτας

Τσικλητήρας Πύλου – ΑΕ Μάνης

Πανθουριακός – Εθνικός Μελιγαλά

ΑΟ Μεθώνης – ΑΟ Σπερχογείας

ΑΕ Αβίας – Τέλλος Άγρας

Ακρίτας Κορώνης – Πάμισος Μεσσήνης

ΑΟ Κυπαρισσίας – Ανδρουσα

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Α Τοπικό