Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ’ ΤΟΠΙΚΗ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Το πλήρες πρόγραμμα της νέας περιόδου

Αναλυτικά, το πλήρες πρόγραμμα του Γ’ ομίλου της Β’ Τοπικής.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ –  Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ 2019-20

1η-12η αγωνιστική

Μιλτιάδης-Νέστορας Πύλου

ΠΑΟ Καλλιθέας-Θύελλα Παραλίας

Εθνικός Καλαμάτας-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-Δαναός

Στενωσιά-ΑΕ Λογγάς

ΡΕΠΟ: Πράσινα Πουλιά

 

2η-13η αγωνιστική

Πράσινα Πουλιά-Μιλτιάδης

Νέστορας Πύλου-ΠΑΟ Καλλιθέας

Θύελλα Παραλίας-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης-Στενωσιά

ΑΕ Λογγάς-Δαναός

ΡΕΠΟ: Εθνικός Καλαμάτας

 

3η-14η αγωνιστική

Μιλτιάδης-ΠΑΟ Καλλιθέας

Εθνικός Καλαμάτας-Πράσινα Πουλιά

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-Νέστορας Πύλου

ΑΕ Λογγάς-Θύελλα Παραλίας

Δαναός-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

ΡΕΠΟ: ΑΟ Στενωσιάς

 

4η-15η αγωνιστική

Εθνικός Καλαμάτας-Μιλτιάδης

ΠΑΟ Καλλιθέας-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

Πράσινα Πουλιά-Στενωσιά

Νέστορας Πύλου-ΑΕ Λογγάς

Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης-Θύελλα Παραλίας

ΡΕΠΟ: ΑΣ Δαναός Καλαμάτας

 

5η-16η αγωνιστική

Μιλτιάδης-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

Στενωσιά-Εθνικός Καλαμάτας

ΑΕ Λογγάς-ΠΑΟ Καλλιθέας

Δαναός-Πράσινα Πουλιά

Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης-Νέστορας Πύλου

ΡΕΠΟ: Θύελλα Παραλίας

 

6η-17η αγωνιστική

Στενωσιά-Μιλτιάδης

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-ΑΕ Λογγάς

Εθνικός Καλαμάτας-Δαναός

ΠΑΟ Καλλιθέας-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

Πράσινα Πουλιά-Θύελλα Παραλίας

ΡΕΠΟ: Νέστορας Πύλου

 

7η-18η αγωνιστική

Μιλτιάδης-ΑΕ Λογγάς

Δαναός-Στενωσιά

Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

Θύελλα Παραλίας-Εθνικός Καλαμάτας

Νέστορας Πύλου-Πράσινα Πουλιά

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΠΑΟ Καλλιθέαςς

 

8η-19η αγωνιστική

Δαναός-Μιλτιάδης

ΑΕ Λογγάς-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

Στενωσιά-Θύελλα Παραλίας

Εθνικός Καλαμάτας-Νέστορας Πύλου

ΠΑΟ Καλλιθέας-Πράσινα Πουλιά

ΡΕΠΟ: Παπαφλέσσας Παπαφλέσσας Βλαχόπουλουυ

 

9η-20η αγωνιστική

Μιλτιάδης-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

Θύελλα Παραλίας-Δαναός

Νέστορας Πύλου-Στενωσιά

Πράσινα Πουλιά-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

ΠΑΟ Καλλιθέας-Εθνικός Καλαμάτας

ΡΕΠΟ: ΑΕ Λογγάς

 

10η-21η αγωνιστική

Θύελλα Παραλίας-Μιλτιάδης

Δαναός-Νέστορας Πύλου

ΑΕ Λογγάς-Πράσινα Πουλιά

Στενωσιά-ΠΑΟ Καλλιθέας

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-Εθνικός Καλαμάτας

ΡΕΠΟ: Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

 

11η-22η αγωνιστική

Νέστορας Πύλου-Θύελλα Παραλίας

Πράσινα Πουλιά-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

ΠΑΟ Καλλιθέας-Δαναός

Εθνικός Καλαμάτας-ΑΕ Λογγάς

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-Στενωσιά

ΡΕΠΟ: Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό