Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Το πλήρες πρόγραμμα της νέας περιόδου

Αναλυτικά, το πλήρες πρόγραμμα του Β’ ομίλου της Β’ Τοπικής.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 2019-20

1η-12η αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης-Διαγόρας Κοπανακίου

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Πανευαϊκός

Αστέρας Βαλύρας-Νίκη Πλάτης

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Ερμής Καλαμάτας

Παπαφλέσσας Άμφειας-Ατρόμητος Πλατύ

ΡΕΠΟ: ΠΑΣ Ράχης

 

2η-13η αγωνιστική

ΠΑΣ Ράχης-Θύελλα Μερόπης

Διαγόρας Κοπανακίου-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Πανευαϊκός-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Νίκη Πλάτης-Παπαφλέσσας Άμφειας

Ατρόμητος Πλατύ-Ερμής Καλαμάτας

ΡΕΠΟ: Αστέρας Βαλύρας

 

3η-14η αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Αστέρας Βαλύρας-ΠΑΣ Ράχης

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Διαγόρας Κοπανακίου

Ατρόμητος Πλατύ-Πανευαϊκός

Ερμής Καλαμάτας-Νίκη Πλάτης

ΡΕΠΟ: Παπαφλέσσας Άμφειας

 

4η-15η αγωνιστική

Αστέρας Βαλύρας-Θύελλα Μερόπης

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

ΠΑΣ Ράχης-Παπαφλέσσας Άμφειας

Διαγόρας Κοπανακίου-Ατρόμητος Πλατύ

Νίκη Πλάτης-Πανευαϊκός

ΡΕΠΟ: Ερμής Καλαμάτας

 

5η-16η αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Παπαφλέσσας Άμφειας-Αστέρας Βαλύρας

Ατρόμητος Πλατύ-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Ερμής Καλαμάτας-ΠΑΣ Ράχης

Νίκη Πλάτης-Διαγόρας Κοπανακίου

ΡΕΠΟ: Πανευαϊκός

 

6η-17η αγωνιστική

Παπαφλέσσας Άμφειας-Θύελλα Μερόπης

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Ατρόμητος Πλατύ

Αστέρας Βαλύρας-Ερμής Καλαμάτας

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Νίκη Πλάτης

ΠΑΣ Ράχης-Πανευαϊκός

ΡΕΠΟ: Διαγόρας Κοπανακίου

 

7η-18η αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης-Ατρόμητος Πλατύ

Ερμής Καλαμάτας-Παπαφλέσσας Άμφειας

Νίκη Πλάτης-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Πανευαϊκός-Αστέρας Βαλύρας

Διαγόρας Κοπανακίου-ΠΑΣ Ράχης

ΡΕΠΟ: Παναθηναϊκός Καλαμάτας

 

8η-19η αγωνιστική

Ερμής Καλαμάτας-Θύελλα Μερόπης

Ατρόμητος Πλατύ-Νίκη Πλάτης

Παπαφλέσσας Άμφειας-Πανευαϊκός

Αστέρας Βαλύρας-Διαγόρας Κοπανακίου

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-ΠΑΣ Ράχης

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Καλαμάτας

 

9η-20η αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης-Νίκη Πλάτης

Πανευαϊκός-Ερμής Καλαμάτας

Διαγόρας Κοπανακίου-Παπαφλέσσας Άμφειας

ΠΑΣ Ράχης-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Αστέρας Βαλύρας

ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Πλατύ

 

10η-21η αγωνιστική

Πανευαϊκός-Θύελλα Μερόπης

Ερμής Καλαμάτας-Διαγόρας Κοπανακίου

Ατρόμητος Πλατύ-ΠΑΣ Ράχης

Παπαφλέσσας Άμφειας-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Αστέρας Βαλύρας

ΡΕΠΟ: Νίκη Πλάτης

 

11η-22η αγωνιστική

Διαγόρας Κοπανακίου-Πανευαϊκός

ΠΑΣ Ράχης-Νίκη Πλάτης

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Ερμής Καλαμάτας

Αστέρας Βαλύρας-Ατρόμητος Πλατύ

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Παπαφλέσσας Άμφειας

ΡΕΠΟ: Θύελλα Μερόπης

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό