Ακολουθήστε μας

TV

Τα ματς του Σαββάτου – Τι δείχνει η τηλεόραση

Τα ματς για την 3η αγωνιστική της Super League, τα παιχνίδια του Μουντομπάσκετ και οι αναμετρήσεις των ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων στο ποδόσφαιρο ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

08:55 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

10:25 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο Αγώνες αυτοκινήτου

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

11:00 ΕΡΤ Sports HD ΗΠΑ – Πολωνία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 FOX Sports Elimination Final NRL

11:00 COSMOTE SPORT 6 HD Europe Group 3 Davis Cup

11:05 COSMOTE SPORT 7 HD SS10 Kizlan 1 WRC Τουρκίας

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

13:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας National Tours

13:00 FOX Sports Elimination Final NRL

13:30 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

13:50 COSMOTE SPORT 7 HD SS11 Yesilbelde 1 WRC Τουρκίας

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αννόβερο – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Λεβάντε LaLiga Santander

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

14:25 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Νιούκασλ Premier League

14:30 Novasports 1HD Φούλαμ – Γούεστ Μπρομ EFL Championship

15:00 ΕΡΤ Sports HD Σερβία – Τσεχία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD SS12 Datca 2 WRC Τουρκίας

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

16:00 FOX Sports Gameday NCAA

16:00 Novasports 2HD Φιορεντίνα – Γιουβέντους Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD SS13 Kizlan 2 WRC Τουρκίας

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κολωνία – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μάιντς – Χέρτα Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Άουγκσμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Λεβερκούζεν Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λεγανές – Βιγιαρεάλ LaLiga Santander

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λέστερ Premier League

17:00 Novasports 3HD Χαλ – Γουίγκαν EFL Championship

17:15 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας FIM Enel Moto E World Cup, Σαν Μαρίνο

18:00 Novasports 4HD Προμηθέας – ΦΜΠ Βελιγραδίου Orange Trophy

18:10 COSMOTE SPORT 5 HD Red Bull MotoGP Rookies Cup Μιζάνο, Ιταλία

18:15 ΕΡΤ2 Ελλάδα – Γαλλία Euro Volley Ανδρών

18:30 Novasports 1HD Παρί Σεν Ζερμέν – Στρασβούργο Ligue 1

18:45 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας Ποδηλασία

19:00 Novasports 5HD Νάπολι – Σαμπντόρια Serie A

19:00 FOX Sports Penn State – Pittsburgh NCAA

19:00 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος – ΠΑΟΚ Super League 1

19:15 Eurosport 1 Σαν Τροπέ Global Champions Tour

19:15 Novasports 2HD ΟΦΗ – Παναιτωλικός Super League 1

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ατλέτικο Μαδρίτης LaLiga Santander

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νόριτς – Μάντσεστερ Σίτι Premier League

19:30 Novasports 3HD Άγιαξ – Χερενφέιν Eredivisie

20:00 Eurosport 2 Βουδαπέστη Παγκόσμιοι Αστικοί Αγώνες

20:00 Novasports 4HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ούνικς Καζάν Orange Trophy

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ντινάμο Ζάγκρεμπ – Παρί Σεν Ζερμέν VELUX EHF Champions League

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Ζιλ Βισέντε Liga NOS

21:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Βόλος Super League 1

21:45 Novasports 2HD Ίντερ – Ουντινέζε Serie A

21:45 Novasports 3HD Αϊντχόφεν – Φιτέσε Eredivisie

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια LaLiga Santander

23:00 FOX Sports Iowa State – Iowa NCAA

Πηγή: zougla.gr

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in TV