Ακολουθήστε μας

TV

Τα ματς της Κυριακής – Τι δείχνει η τηλεόραση

Οι αγώνες της 7ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, το μεγάλο ντέρμπι ανάμεσα στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και τη Λίβερπουλ και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

10:30 Eurosport 1 Μαραθώνιος Αμστερνταμ Μαραθώνιος

13:00 COSMOTE SPORT 4 HD Φενέρμπαχτσε – Μπαχτσεσεχίρ TBF τουρκικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Θέλτα ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 1HD Σασσουόλο – Ιντερ ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 2HD Ελλάδα-Ρωσία Ημιτελικός παγκόσμιου πρωταθλήματος μίνι ποδοσφαίρου

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Στουτγκάρδη – Κίελo γερμανικό Πρωτάθλημα χάντμπολ

14:45 Eurosport 1 Αγγλικό Όπεν Σνούκερ

15:00 ΕΡΤ3 Ιαλυσός – Νίκη Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

15:15 Novasports 2HD Ημιτελικός παγκόσμιου πρωταθλήματος μίνι ποδοσφαίρου

15:30 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ποδηλασία

16:00 Novasports 24 HD Κάλιαρι – ΣΠΑΛ ιταλικό πρωτάθλημα οδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD Χάμαρμπι – Μάλμε σουηδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Γουίγκαν – Νότιγχαμ Φόρεστ Championship Αγγλία ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Ουντινέζε – Τορίνο ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 1HD Σαμπντόρια – Ρόμα ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κολονία – Πάντερμπορν γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:45 Novasports 2HD Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης Super League ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP World Tour 250 τελικός τουρνουά Antwerp European Open τένις

17:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη ΑΟ – Άρης Super League ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ – Βιγιαρεάλ ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17:45 ΕΡΤ2 Λαύριο – Ήφαιστος Λήμνου   Basket League μπάσκετ

18:00 PAOK TV ΠΑΟΚ – Λαμία Super League ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ αγγλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

18:30 Eurosport 2 Brands Hatch Gp 2 Μηχανοκίνητα

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ζιελόνα Γκόρα – ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Σάλκε γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Πάρμα – Τζένοα  ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Βαλένθια – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – Βόλος Super League ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος Αθηνών – Παναθηναϊκός Super League ποδόσφαιρο

20:45 Eurosport 1 Αγγλικό Όπεν Σνούκερ

21:45 Novasports 4HD Μίλαν – Λέτσε ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Λεβάντε ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Στρασβούργο  γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:00 Eurosport 2 ISL Ντάλας Κολύμβηση

Πηγή: zougla.gr

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in TV